Akademik Bilgi Bankası

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Doç. Dr. Nuri Baltacı Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu nbaltaci@gumushane.edu.tr 3700
Öğr. Gör. Halit Mazlum Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu hmazlum@gumushane.edu.tr 3705
Öğr. Gör. Nilgün Doğan Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu nilgundogan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Sümeyye Gür Bilgisayar Teknolojileri Bölümü sumeyyegur@gumushane.edu.tr
Okutman Murat Akpulat Bilgisayar Teknolojileri Bölümü muratakpulat@gumushane.edu.tr 3761
Öğr. Gör. Oğuz Köse Bilgisayar Teknolojileri Bölümü oguzkose@gumushane.edu.tr 3722
Öğr. Gör. Ramazan İncir Bilgisayar Teknolojileri Bölümü ramazan.incir@gumushane.edu.tr 3730
Öğr. Gör. Halil İbrahim Kaymak Bilgisayar Teknolojileri Bölümü hikaymak@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Bahri Bayram Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü bbayram@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Halil Yolcu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü halilyolcu@gumushane.edu.tr 3701
Doç. Dr. Özgün Kalkışım Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü ozgunkalkisim@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatma Nil Topaloğlu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü nazeri@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Nilgün Doğan Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü nilgundogan@gumushane.edu.tr 3737
Öğr. Gör. Besim Karabulut Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü besimkarabulut@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Sibel Ersoy Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü sibelersoy@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Hasan Tuna Elektrik ve Enerji Bölümü hasan.tuna@gumushane.edu.tr 3713
Öğr. Gör. Burak Akıncı Elektrik ve Enerji Bölümü burak.akinci@gumushane.edu.tr 3735
Öğr. Gör. Nazife Şahin Macit Elektrik ve Enerji Bölümü nazife.sahin@gumushane.edu.tr
Okutman Kenan Kuzulugil Elektronik ve Otomasyon Bölümü kenankuzulugil@gumushane.edu.tr 3714
Öğr. Gör. Sedat Ataseven Elektronik ve Otomasyon Bölümü sedatataseven@gumushane.edu.tr 3719
Yrd. Doç. Dr. Canan Sancar Özkök Muhasebe ve Vergi Bölümü canansancar@gumushane.edu.tr 3715
Öğr. Gör. Fahrettin Pala Muhasebe ve Vergi Bölümü fahrettinpala@gumushane.edu.tr 3711
Öğr. Gör. Yusuf Kalkan Muhasebe ve Vergi Bölümü yusufkalkan@gumushane.edu.tr 3709
Öğr. Gör. Demet Akkaya Bellikli Muhasebe ve Vergi Bölümü demetakkaya@gumushane.edu.tr 3710
Öğr. Gör. Fırat Şal Ulaştırma Hizmetleri Bölümü firatsal@gumushane.edu.tr 3716
Öğr. Gör. Serdar Okan Ulaştırma Hizmetleri Bölümü serdarokan@gumushane.edu.tr 3721
Yrd. Doç. Dr. Musa Karaalp Veterinerlik Bölümü musakaraalp@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Nezihe Gökhan Veterinerlik Bölümü nezihegokhan@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Halit Mazlum Veterinerlik Bölümü hmazlum@gumushane.edu.tr 3705
Yrd. Doç. Dr. Zahid Paksoy Veterinerlik Bölümü zahidpaksoy@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. İkram Coşar Veterinerlik Bölümü ikramcosar@gumushane.edu.tr 3703
Öğr. Gör. Samet Yahya Bal Veterinerlik Bölümü sametyahya.bal@gumushane.edu.tr 3726