Akademik Bilgi Bankası

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Doç. Dr. Nuri Baltacı Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu nbaltaci@gumushane.edu.tr 3700
Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Doğan Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu nilgundogan@gumushane.edu.tr 3737
Öğr. Gör. Halit Mazlum Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu hmazlum@gumushane.edu.tr 3705
Öğr. Gör. Murat Akpulat Bilgisayar Teknolojileri Bölümü muratakpulat@gumushane.edu.tr 3761
Dr. Öğr. Üyesi Sümeyye Gür Mazlum Bilgisayar Teknolojileri Bölümü sumeyyegur@gumushane.edu.tr 3718
Öğr. Gör. Oğuz Köse Bilgisayar Teknolojileri Bölümü oguzkose@gumushane.edu.tr 3722
Öğr. Gör. Ramazan İncir Bilgisayar Teknolojileri Bölümü ramazan.incir@gumushane.edu.tr 3730
Öğr. Gör. Halil İbrahim Kaymak Bilgisayar Teknolojileri Bölümü hikaymak@gumushane.edu.tr 3723
Prof. Dr. Halil Yolcu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü halilyolcu@gumushane.edu.tr 3701
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Nil Topaloğlu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü nazeri@gumushane.edu.tr 3728
Öğr. Gör. Besim Karabulut Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü besimkarabulut@gumushane.edu.tr 3703
Öğr. Gör. Sibel Ersoy Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü sibelersoy@gumushane.edu.tr 3728
Öğr. Gör. Hasan Tuna Elektrik ve Enerji Bölümü hasan.tuna@gumushane.edu.tr 3713
Öğr. Gör. Nazife Şahin Macit Elektrik ve Enerji Bölümü nazife.sahin@gumushane.edu.tr 3704
Öğr. Gör. Burak Akıncı Elektrik ve Enerji Bölümü burak.akinci@gumushane.edu.tr 3735
Öğr. Gör. Kenan Kuzulugil Elektronik ve Otomasyon Bölümü kenankuzulugil@gumushane.edu.tr 3714
Öğr. Gör. Sedat Ataseven Elektronik ve Otomasyon Bölümü sedatataseven@gumushane.edu.tr 3719
Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Doğan Mimarlık ve Şehir Planlama nilgundogan@gumushane.edu.tr 3737
Öğr. Gör. Ayşe Çelik Mimarlık ve Şehir Planlama ayse.celik@gumushane.edu.tr 4157
Öğr. Gör. Mehmet Tütüncü Mimarlık ve Şehir Planlama mehmettutuncu@gumushane.edu.tr 4163
Doç. Dr. Canan Sancar Özkök Muhasebe ve Vergi Bölümü canansancar@gumushane.edu.tr 3715
Öğr. Gör. Fahrettin Pala Muhasebe ve Vergi Bölümü fahrettinpala@gumushane.edu.tr 3711
Öğr. Gör. Yusuf Kalkan Muhasebe ve Vergi Bölümü yusufkalkan@gumushane.edu.tr 3709
Öğr. Gör. Serdar Okan Ulaştırma Hizmetleri Bölümü serdarokan@gumushane.edu.tr 3721
Öğr. Gör. Ahmet Öztürk Ulaştırma Hizmetleri Bölümü ahmet.ozturk@gumushane.edu.tr 3713
Öğr. Gör. Fahrettin Pala Ulaştırma Hizmetleri Bölümü fahrettinpala@gumushane.edu.tr 3711
Öğr. Gör. Alperen Ağaç Ulaştırma Hizmetleri Bölümü alperenagac@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Ümit Yücel Ulaştırma Hizmetleri Bölümü umityucel@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Hasan Tuna Ulaştırma Hizmetleri Bölümü hasan.tuna@gumushane.edu.tr 3735
Öğr. Gör. Mesut Toprak Ulaştırma Hizmetleri Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Zahid Paksoy Veterinerlik Bölümü zahidpaksoy@gumushane.edu.tr 3719
Öğr. Gör. Halit Mazlum Veterinerlik Bölümü hmazlum@gumushane.edu.tr 3705
Dr. Öğr. Üyesi Musa Karaalp Veterinerlik Bölümü musakaraalp@gumushane.edu.tr 3709
Öğr. Gör. İkram Coşar Veterinerlik Bölümü ikramcosar@gumushane.edu.tr 3703
Öğr. Gör. Samet Yahya Bal Veterinerlik Bölümü sametyahya.bal@gumushane.edu.tr 3726