Akademik Bilgi Bankası

Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Doç. Dr. Selçuk Alemdağ Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu selcuk@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Ayşe Elkoca Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ayseelkoca@gumushane.edu.tr 6603
Öğr. Gör. Vildan Demir Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü vildandemir@gumushane.edu.tr 6617
Öğr. Gör. Elif Cansız Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü elif.cansiz@gumushane.edu.tr 6619
Öğr. Gör. Adem Arslan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü ademarslan@gumushane.edu.tr 6618
Öğr. Gör. Nur Deniz Eyüpoğlu Karaoğlu Yaşlı Bakımı Programı nurdeniz.eyupoglu@gumushane.edu.tr 6622
Öğr. Gör. Hatice Oğuzhan Yaşlı Bakımı Programı hatice.oguzhan@gumushane.edu.tr 6623
Öğr. Gör. Uğur Saruhan Yaşlı Bakımı Programı ugursaruhan@gumushane.edu.tr 6620
Öğr. Gör. Sümeyya Kaya Budak Yaşlı Bakımı Programı skayabudak@gumushane.edu.tr 6621
Öğr. Gör. Hatice Oğuzhan Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü hatice.oguzhan@gumushane.edu.tr 6623
Öğr. Gör. Cengiz Taşkaya Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü cngztsky@gumushane.edu.tr 6626
Öğr. Gör. Başak Kavalcı Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü basakkavalci@gumushane.edu.tr 6622
Öğr. Gör. Emine Büşra Aydın Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü baydin@gumushane.edu.tr 6625
Öğr. Gör. Mesut Arslan Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü mesutarslan@gumushane.edu.tr 6624
Dr. Öğr. Üyesi Meryem Topal Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü mtopal@gumushane.edu.tr 6608
Öğr. Gör. Meltem Şahin Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü meltemdemir@gumushane.edu.tr 6610
Arş. Gör. Aysun Kazak Diyaliz Programı aysunkazak@gumushane.edu.tr 6616
Arş. Gör. Alkay Kara Diyaliz Programı alkaykara@gumushane.edu.tr 6615
Öğr. Gör. Esra Aydın Diyaliz Programı esraaydin@gumushane.edu.tr 6614
Öğr. Gör. Ayşe Elkoca İlk ve Acil Yardım Programı ayseelkoca@gumushane.edu.tr 6603
Öğr. Gör. Beliz Yekeler Kahraman İlk ve Acil Yardım Programı belizyekeler@gumushane.edu.tr 6611
Öğr. Gör. Nurhan Değirmenci Bingöl İlk ve Acil Yardım Programı nurhandb@gumushane.edu.tr 6612
Öğr. Gör. Özgür Palancı İlk ve Acil Yardım Programı opalanci@gumushane.edu.tr 6613
Dr. Öğr. Üyesi Esma Akyıldız Tıbbi Laboratuar Teknikleri Programı esma.akyildiz@gumushane.edu.tr 6609
Öğr. Gör. Meltem Şahin Tıbbi Laboratuar Programı meltemdemir@gumushane.edu.tr 6610