Akademik Bilgi Bankası

Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Öğr. Gör. Ayşe Elkoca Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ayseelkoca@gumushane.edu.tr 2805
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Ayyıldız Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mustafaayyildiz@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Vildan Demir Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü vildandemir@gumushane.edu.tr 2813
Öğr. Gör. Elif Cansız Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü elif.cansiz@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Adem Arslan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü ademarslan@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Uğur Saruhan Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü ugursaruhan@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Hatice Oğuzhan Yaşlı Bakımı Programı hatice.oguzhan@gumushane.edu.tr 2804
Öğr. Gör. Uğur Saruhan Yaşlı Bakımı Programı ugursaruhan@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Nur Deniz Eyüpoğlu Karaoğlu Yaşlı Bakımı Programı nurdeniz.eyupoglu@gumushane.edu.tr 2806
Öğr. Gör. Sümeyya Kaya Budak Yaşlı Bakımı Programı skayabudak@gumushane.edu.tr 2813
Öğr. Gör. Hatice Oğuzhan Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü hatice.oguzhan@gumushane.edu.tr 2812
Öğr. Gör. Cengiz Taşkaya Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü cngztsky@gumushane.edu.tr 2806
Öğr. Gör. Başak Kavalcı Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü basakkavalci@gumushane.edu.tr 2806
Öğr. Gör. Emine Büşra Aydın Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü baydin@gumushane.edu.tr 2811
Öğr. Gör. Mesut Arslan Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü mesutarslan@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Meltem Şahin Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü meltemdemir@gumushane.edu.tr 2811
Dr. Öğr. Üyesi Meryem Topal Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü mtopal@gumushane.edu.tr 2803
Arş. Gör. Alkay Kara Diyaliz Programı alkaykara@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Esra Aydın Diyaliz Programı esraaydin@gumushane.edu.tr 2812
Öğr. Gör. Nurhan Değirmenci Bingöl İlk ve Acil Yardım Programı nurhandb@gumushane.edu.tr 2815
Öğr. Gör. Ayşe Elkoca İlk ve Acil Yardım Programı ayseelkoca@gumushane.edu.tr 2805
Öğr. Gör. Beliz Yekeler Kahraman İlk ve Acil Yardım Programı belizyekeler@gumushane.edu.tr 2815
Öğr. Gör. Özgür Palancı İlk ve Acil Yardım Programı opalanci@gumushane.edu.tr 2806
Öğr. Gör. Meltem Şahin Tıbbi Laboratuar Programı meltemdemir@gumushane.edu.tr 2811
Dr. Öğr. Üyesi Esma Akyıldız Tıbbi Laboratuar Teknikleri Programı esma.akyildiz@gumushane.edu.tr 2819