Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Yrd. Doç. Dr. Melih Okcu Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu melihokcu@gumushane.edu.tr 2801
Öğr. Gör. Ayşe Elkoca Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ayseelkoca@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Uğur Saruhan Gümüşhane Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ugursaruhan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Melih Okcu Müdürlük melihokcu@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Vildan Demir Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü vildandemir@gumushane.edu.tr 2813
Öğr. Gör. Adem Arslan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü ademarslan@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Özgür Palancı Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü opalanci@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Gülseren Günaydın Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü gulserengunaydin@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Nur Deniz Karaoğlu Yaşlı Bakımı Programı nurdeniz.eyupoglu@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Sümeyya Kaya Budak Yaşlı Bakımı Programı skayabudak@gumushane.edu.tr 2811
Öğr. Gör. Uğur Saruhan Yaşlı Bakımı Programı ugursaruhan@gumushane.edu.tr 2804
Öğr. Gör. Gülseren Günaydın Yaşlı Bakımı Programı gulserengunaydin@gumushane.edu.tr 2811
Öğr. Gör. Hatice Oğuzhan Yaşlı Bakımı Programı hatice.oguzhan@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Hatice Oğuzhan Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü hatice.oguzhan@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Ayşe Elkoca Yüksekokul Kurulu ayseelkoca@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Cengiz Taşkaya Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü cngztsky@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Ayşe Elkoca İlk ve Acil Yardım Programı ayseelkoca@gumushane.edu.tr 2805
Öğr. Gör. Cansu Atmaca Palazoğlu İlk ve Acil Yardım Programı cansuatmaca@gumushane.edu.tr 2814
Öğr. Gör. Beliz Yekeler Kahraman İlk ve Acil Yardım Programı belizyekeler@gumushane.edu.tr 2810
Öğr. Gör. Nurhan Değirmenci Bingöl İlk ve Acil Yardım Programı nurhandb@gumushane.edu.tr 2810
Yrd. Doç. Dr. Meryem Topal Tıbbi Laboratuar Programı mtopal@gumushane.edu.tr 2803
Yrd. Doç. Dr. Asiye Karakullukçu Tıbbi Laboratuar Teknikleri Programı akarakullukcu@gumushane.edu.tr 2819
Öğr. Gör. Meltem Şahin Tıbbi Laboratuar Programı meltemdemir@gumushane.edu.tr 2811