Akademik Bilgi Bankası

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Yrd. Doç. Dr. Nurçin Küçük Kent Sağlık Bilimleri Fakültesi nurcinkucuk@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Afşin Ahmet Kaya Sağlık Bilimleri Fakültesi afsinakaya@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Saime Şahinöz Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü drsaimesahinoz@gumushane.edu.tr 3861
Yrd. Doç. Dr. Afşin Ahmet Kaya Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü afsinakaya@gumushane.edu.tr 3803 - 3819
Yrd. Doç. Dr. Nurçin Küçük Kent Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü nurcinkucuk@gumushane.edu.tr 3804 - 3839
Yrd. Doç. Dr. Sevil Cengiz Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü sevil_cengiz@gumushane.edu.tr 3831
Öğr. Gör. Melikşah Turan Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü meliksahturan@gumushane.edu.tr 3827
Arş. Gör. Eyyüp Yildiz Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü eyyup.yildiz@gumushane.edu.tr 3827
Arş. Gör. Sefa Mızrak Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü sefamizrak@gumushane.edu.tr 3859
Arş. Gör. Zekiye Göktekin Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü zekiye.goktekin@gumushane.edu.tr 3879
Arş. Gör. Ramazan Aslan Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü ramazan.aslan@gumushane.edu.tr 3859
Doç. Dr. Huri İlyasoğlu Beslenme ve Diyetetik Bölümü hilyasoglu@gumushane.edu.tr 3817
Yrd. Doç. Dr. İmdat Aygül Beslenme ve Diyetetik Bölümü imdat_aygul25@gumushane.edu.tr 3832
Yrd. Doç. Dr. Nesibe Arslan Burnaz Beslenme ve Diyetetik Bölümü nesibeburnaz@gumushane.edu.tr 3840
Yrd. Doç. Dr. Ali Fuat Bodur Beslenme ve Diyetetik Bölümü afbodur28@gumushane.edu.tr 3828
Öğr. Gör. Tuba Eda Arpa Beslenme ve Diyetetik Bölümü tubaedaarpa@gumushane.edu.tr 3877
Arş. Gör. Memnune Kabakuş Beslenme ve Diyetetik Bölümü mkabakus@gumushane.edu.tr 3824
Arş. Gör. Hakan Bor Beslenme ve Diyetetik Bölümü hakanbor@gumushane.edu.tr 3859
Arş. Gör. Fatma Kartal Beslenme ve Diyetetik Bölümü fatmatayhan@gumushane.edu.tr 3846
Arş. Gör. Tevfik Koçak Beslenme ve Diyetetik Bölümü tkocak@gumushane.edu.tr --
Arş. Gör. Mahir Arslan Beslenme ve Diyetetik Bölümü marslan@gumushane.edu.tr --
Arş. Gör. Sinem Erem Beslenme ve Diyetetik Bölümü serem@gumushane.edu.tr --
Arş. Gör. Ayşe Şeyma Erdinç Beslenme ve Diyetetik Bölümü aserdinc@gumushane.edu.tr --
Arş. Gör. Lütfiye Parlak Beslenme ve Diyetetik Bölümü lutfiyeparlak@gumushane.edu.tr --
Arş. Gör. Emine Kurtbeyoğlu Beslenme ve Diyetetik Bölümü emine.solmaz@gumushane.edu.tr --
Arş. Gör. Hacı Ömer Yılmaz Beslenme ve Diyetetik Bölümü hoyilmaz@gumushane.edu.tr --
Yrd. Doç. Dr. Ayşe Çolak Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Anabilim Dalı aysecolak05@gumushane.edu.tr 3852
Öğr. Gör. Elanur Uludağ Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Anabilim Dalı elanur@gumushane.edu.tr 3876
Arş. Gör. Sevda Uzun Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Anabilim Dalı sevdauzun@gumushane.edu.tr 3846
Arş. Gör. Aydanur Aydın Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Anabilim Dalı --
Arş. Gör. Vildan Cırık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı --
Yrd. Doç. Dr. Handan Özcan Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı handanozcan@gumushane.edu.tr 3826
Arş. Gör. Mehtap Uzun Aksoy Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı --
Yrd. Doç. Dr. Turgut Şahinöz Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı drsahinoz@gumushane.edu.tr 3833
Arş. Gör. Metin Tuncer Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı metin.tuncer@gumushane.edu.tr --
Yrd. Doç. Dr. Melike Demir Doğan İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı melikedemir@gumushane.edu.tr 3810
Arş. Gör. Murat Semerci İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı muratsemerci@gumushane.edu.tr 1033
Arş. Gör. Seher Çakmak İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı s.cakmak@gumushane.edu.tr --
Öğr. Gör. Nurşen Kulakaç Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalı nursenkulakac@gumushane.edu.tr 3876
Arş. Gör. Cemile Aktuğ Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalı cemileaktug@gumushane.edu.tr 3824
Arş. Gör. Rukiye Engin Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalı rukiye.engin@gumushane.edu.tr 3879
Arş. Gör. Kübra Arslantürk Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalı kubra.arslanturk@gumushane.edu.tr --
Doç. Dr. Elif Çelenk Kaya İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü elifckaya@gumushane.edu.tr 3861
Yrd. Doç. Dr. Zeynep Başkan Takaoğlu İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü zeynepbaskan@gumushane.edu.tr 3853
Yrd. Doç. Dr. Aydın Kıvanç İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü aydinkivanc@gumushane.edu.tr 3854
Yrd. Doç. Dr. Aysel Başoğlu İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü abasoglu@gumushane.edu.tr --
Arş. Gör. Necla İrem Ölmezoğlu İri İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü neclaolmezoglu@gumushane.edu.tr 3824
Arş. Gör. Ömer Faruk Efe İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü omerfarukefe@gumushane.edu.tr 1033
Doç. Dr. Sedat Bostan Sağlık Yönetimi Bölümü sbostan@gumushane.edu.tr 3862
Yrd. Doç. Dr. Taşkın Kılıç Sağlık Yönetimi Bölümü taskinkilic@gumushane.edu.tr 3829
Öğr. Gör. Aslı Köse Ünal Sağlık Yönetimi Bölümü asl_kse@gumushane.edu.tr 3876
Öğr. Gör. Sevil Aslan Sağlık Yönetimi Bölümü sevil.havare@gumushane.edu.tr 3877
Arş. Gör. Özcan Koç Sağlık Yönetimi Bölümü ozcankoc@gumushane.edu.tr 3859
Arş. Gör. Gökhan Ağaç Sağlık Yönetimi Bölümü gokhanagac@gumushane.edu.tr 3859
Arş. Gör. Cihan Unal Sağlık Yönetimi Bölümü cihan@gumushane.edu.tr 3859
Arş. Gör. Merve Karaer Sağlık Yönetimi Bölümü mervetekinarslan@gumushane.edu.tr --
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Burhan Çakıcı Sosyal Hizmetler Bölümü ahmetburhan@gumushane.edu.tr 3857
Yrd. Doç. Dr. Muammer Ak Sosyal Hizmetler Bölümü muammerak@gumushane.edu.tr 3848
Öğr. Gör. Tuğba Türkkan Sosyal Hizmetler Bölümü tugba.turkkan@gumushane.edu.tr 3877
Arş. Gör. Gökçepınar Aksoy Sosyal Hizmetler Bölümü gpaksoy@gumushane.edu.tr 3846
Arş. Gör. Rabia Çoban Sosyal Hizmetler Bölümü rabiacoban@gumushane.edu.tr 3823
Arş. Gör. İrfan Doğan Sosyal Hizmetler Bölümü --
Arş. Gör. Ertuğrul Hatipoğlu Sosyal Hizmetler Bölümü ertugrul.hatipoglu@gumushane.edu.tr --
Arş. Gör. İbrahim Yücel Sosyal Hizmetler Bölümü ibrahimyucel@gumushane.edu.tr --