Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Doç. Dr. Sedat Bostan Sağlık Bilimleri Fakültesi sbostan@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Saime Şahinöz Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü drsaimesahinoz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Sefa Mızrak Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü sefamizrak@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Nurçin Küçük Kent Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü nurcinkucuk@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Sevil Cengiz Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü sevil_cengiz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Afşin Ahmet Kaya Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü afsinakaya@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Melikşah Turan Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü meliksahturan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ramazan Aslan Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü ramazan.aslan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Zekiye Göktekin Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü zekiye.goktekin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Eyyüp Yildiz Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü eyyup.yildiz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Zekiye Göktekin Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü zekiye.goktekin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ayşe Şeyma Erdinç Beslenme ve Diyetetik Bölümü aserdinc@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ali Fuat Bodur Beslenme ve Diyetetik Bölümü afbodur28@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatma Kartal Beslenme ve Diyetetik Bölümü fatmatayhan@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Tuba Eda Arpa Beslenme ve Diyetetik Bölümü tubaedaarpa@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Emine Kurtbeyoğlu Beslenme ve Diyetetik Bölümü emine.solmaz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Lütfiye Parlak Beslenme ve Diyetetik Bölümü lutfiyeparlak@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Huri İlyasoğlu Beslenme ve Diyetetik Bölümü hilyasoglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Nesibe Arslan Burnaz Beslenme ve Diyetetik Bölümü nesibeburnaz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İmdat Aygül Beslenme ve Diyetetik Bölümü imdat_aygul25@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Memnune Kabakuş Beslenme ve Diyetetik Bölümü mkabakus@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hakan Bor Beslenme ve Diyetetik Bölümü hakanbor@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Sinem Erem Beslenme ve Diyetetik Bölümü serem@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Tevfik Koçak Beslenme ve Diyetetik Bölümü tkocak@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mahir Arslan Beslenme ve Diyetetik Bölümü marslan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hacı Ömer Yılmaz Beslenme ve Diyetetik Bölümü hoyilmaz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ayşe Çolak Hemşirelik Bölümü aysecolak05@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ayşe Çolak Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Anabilim Dalı aysecolak05@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Sevda Uzun Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Anabilim Dalı sevdauzun@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Aydanur Aydın Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Anabilim Dalı
Öğr. Gör. Elanur Uludağ Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Anabilim Dalı elanur@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Vildan Cırık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı
Arş. Gör. Mehtap Uzun Aksoy Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Handan Özcan Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı handanozcan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Turgut Şahinöz Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı drsahinoz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Handan Özcan Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı handanozcan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Metin Tuncer Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı metin.tuncer@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Murat Semerci İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı muratsemerci@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Melike Demir Doğan İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı melikedemir@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Seher Çakmak İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı s.cakmak@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Nurşen Kulakaç Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalı nursenkulakac@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Rukiye Engin Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalı rukiye.engin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Cemile Aktuğ Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalı cemileaktug@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Kübra Arslantürk Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalı kubra.arslanturk@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Aysel Başoğlu İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü abasoglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Necla İrem Ölmezoğlu İri İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü neclaolmezoglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Aydın Kıvanç İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü aydinkivanc@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Zeynep Başkan Takaoğlu İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü zeynepbaskan@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Elif Çelenk Kaya İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü elifckaya@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Nuri Güleşci İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü nurigulesci@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Faruk Efe İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü omerfarukefe@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Merve Karaer Sağlık Yönetimi Bölümü mervetekinarslan@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Sevil Aslan Sağlık Yönetimi Bölümü sevil.havare@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Sedat Bostan Sağlık Yönetimi Bölümü sbostan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Taşkın Kılıç Sağlık Yönetimi Bölümü taskinkilic@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Aslı Köse Ünal Sağlık Yönetimi Bölümü asl_kse@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Özcan Koç Sağlık Yönetimi Bölümü ozcankoc@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gökhan Ağaç Sağlık Yönetimi Bölümü gokhanagac@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Cihan Unal Sağlık Yönetimi Bölümü cihan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Rabia Çoban Sosyal Hizmetler Bölümü rabiacoban@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. İbrahim Yücel Sosyal Hizmetler Bölümü ibrahimyucel@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Tuğba Türkkan Sosyal Hizmetler Bölümü tugba.turkkan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. İrfan Doğan Sosyal Hizmetler Bölümü
Arş. Gör. Ertuğrul Hatipoğlu Sosyal Hizmetler Bölümü ertugrul.hatipoglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Muammer Ak Sosyal Hizmetler Bölümü muammerak@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Burhan Çakıcı Sosyal Hizmetler Bölümü ahmetburhan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gökçepınar Aksoy Sosyal Hizmetler Bölümü gpaksoy@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. İbrahim Yücel Sosyal Hizmetler Bölümü ibrahimyucel@gumushane.edu.tr