Akademik Bilgi Bankası

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Prof. Dr. Hüseyin DEMİR Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi hdemir@gumushane.edu.tr 1729
Doç. Dr. Rıdvan Şahin Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ridvansahin@gumushane.edu.tr 1732
Doç. Dr. Enver Akaryalı Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi eakaryali@gumushane.edu.tr 1731
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Gücer Çevre Mühendisliği Bölümü maligucer@gmail.com 1716
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Eroğlu Elektrik-elektronik Mühendisliği Bölümü hasan.eroglu@gumushane.edu.tr 1654-1659
Dr. Öğr. Üyesi Yasin Oğuz Elektrik-elektronik Mühendisliği Bölümü yasin.oguz@gumushane.edu.tr 1656-Cep:05066612176
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Engin Başoğlu Elektrik-elektronik Mühendisliği Bölümü menginbasoglu@gumushane.edu.tr 1684
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Eroğlu Elektrik Tesisleri Anabilim Dalı hasan.eroglu@gumushane.edu.tr 1654-59
Dr. Öğr. Üyesi Talat Özden Elektrik Tesisleri Anabilim Dalı talatozden@gumushane.edu.tr 1657
Dr. Öğr. Üyesi Yasin Oğuz Elektronik Anabilim Dalı yasin.oguz@gumushane.edu.tr 1656-Cep:05066612176
Dr. Öğr. Üyesi Emrah Kaplan Elektronik Anabilim Dalı ekaplan@gumushane.edu.tr 1658
Arş. Gör. Halil İbrahim Yüksek Elektronik Anabilim Dalı halilibrahimyuksek@gumushane.edu.tr 1652
Öğr. Gör. İlhami Barut Elektronik Anabilim Dalı ilhamibarut@gumushane.edu.tr 1662
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Engin Başoğlu Elektrik Makineleri Anabilim Dalı menginbasoglu@gumushane.edu.tr 1684
Arş. Gör. Recep Çakmak Elektrik Makineleri Anabilim Dalı rcakmak@gumushane.edu.tr 1660
Öğr. Gör. Ömer Yıldırım Telekomünikasyon Anabilim Dalı omeryildirim@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Masoud Maleki Telekomünikasyon Anabilim Dalı mesutmeleki@gumushane.edu.tr 1687
Arş. Gör. Özhan Bingöl Kontrol ve Kumanda Sistemleri Anabilim Dalı ozhan.bingol@gumushane.edu.tr 1652
Arş. Gör. Yeşim Er Devreler ve Sistemler Teorisi Anabilim Dalı yesim.er@gumushane.edu.tr 1655
Dr. Öğr. Üyesi Cemalettin Aygün Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü caygun@gumushane.edu.tr 1653
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Başoğlu Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü mehmetbasoglu@gumushane.edu.tr 1681
Doç. Dr. Necati Çelik Fizik Mühendisliği Bölümü necati.celik@gumushane.edu.tr 5005
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Düzgün Fizik Mühendisliği Bölümü ibrahimduzgun@gumushane.edu.tr 2024
Dr. Öğr. Üyesi Selim Kaya Fizik Mühendisliği Bölümü selimkaya@gumushane.edu.tr 5007
Dr. Öğr. Üyesi Selim Kaya Atom ve Molekül Fiziği Anabilim Dalı selimkaya@gumushane.edu.tr 5007
Arş. Gör. Esme Işık Genel Fizik Anabilim Dalı esmeboz@gumushane.edu.tr 1621
Dr. Öğr. Üyesi Ali Kaya Genel Fizik Anabilim Dalı alikaya@gumushane.edu.tr 5006
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Düzgün Katıhal Fiziği Anabilim Dalı ibrahimduzgun@gumushane.edu.tr 2024
Dr. Öğr. Üyesi Abdullatif Çalışkan Matematiksel Fizik Anabilim Dalı acaliskan@gumushane.edu.tr 5008
Dr. Öğr. Üyesi Salih Mustafa Karabıdak Nükleer Fizik Anabilim Dalı smkarabidak@gumushane.edu.tr 5003
Doç. Dr. Necati Çelik Nükleer Fizik Anabilim Dalı necati.celik@gumushane.edu.tr 5005
Dr. Öğr. Üyesi Kağan Kılınç Genetik ve Biyomühendislik Bölümü kagankilinc@gumushane.edu.tr 1875
Dr. Öğr. Üyesi Tuba Acet Genetik ve Biyomühendislik Bölümü tubaacet@gumushane.edu.tr 1881
Doç. Dr. İbrahim Turan Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ibrahimturan@gumushane.edu.tr 1850
Arş. Gör. Berna Genç Genetik ve Biyomühendislik Bölümü bernagenc@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Azer Özad Düzgün Genetik ve Biyomühendislik Bölümü azer@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Uğur Kardil Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ugur.kardil@gumushane.edu.tr 1882
Arş. Gör. Dr. Şeref Akay Genetik ve Biyomühendislik Bölümü akays@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Emrah Sarıyer Genetik ve Biyomühendislik Bölümü esariyer@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Damla Arslantunalı Şahin Genetik ve Biyomühendislik Bölümü damlasahin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Karpuz Genetik ve Biyomühendislik Bölümü omer.karpuz@gumushane.edu.tr 1886
Arş. Gör. Abdulkadir Gül Genetik ve Biyomühendislik Bölümü kadirgul@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Yunus Sarıbıyık Genetik ve Biyomühendislik Bölümü oysaribiyik@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Akar Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ziskefiyeli@gumushane.edu.tr 1883
Prof. Dr. Bahri Bayram Gıda Mühendisliği Bölümü bbayram@gumushane.edu.tr 1870
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Akar Gıda Mühendisliği Bölümü bulentakar@gumushane.edu.tr 1854
Prof. Dr. Bahri Bayram Gıda Bilimi Anabilim Dalı bbayram@gumushane.edu.tr 1870
Doç. Dr. Ali Gündoğdu Gıda Bilimi Anabilim Dalı aligundogdu@gumushane.edu.tr 1849
Doç. Dr. Osman Üçüncü Gıda Bilimi Anabilim Dalı osmanucuncu@gumushane.edu.tr 1861
Doç. Dr. Sevim Beyza Öztürk Sarıkaya Gıda Bilimi Anabilim Dalı beyzasarikaya@gumushane.edu.tr 1863
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Akar Gıda Bilimi Anabilim Dalı bulentakar@gumushane.edu.tr 1854
Dr. Öğr. Üyesi Cemalettin Baltacı Gıda Bilimi Anabilim Dalı cbaltaci11@gumushane.edu.tr 1865
Dr. Öğr. Üyesi Fevzi Topal Gıda Bilimi Anabilim Dalı ftopal@gumushane.edu.tr 1851
Dr. Öğr. Üyesi Hilal Çolakoğlu Yeniay Gıda Bilimi Anabilim Dalı hilalcolakoglu@gumushane.edu.tr 1850
Arş. Gör. Rahime Dündar Gıda Bilimi Anabilim Dalı rahime.dundar@gumushane.edu.tr 1866
Arş. Gör. Ebru Erdemir Gıda Bilimi Anabilim Dalı ebruerdemir@gumushane.edu.tr 1866
Arş. Gör. Şeyda Merve Karataş Gıda Bilimi Anabilim Dalı seyda.merve@gumushane.edu.tr 1866
Arş. Gör. Ümit Altuntaş Gıda Bilimi Anabilim Dalı ualtuntas@gumushane.edu.tr 0000
Doç. Dr. Bilge Bahar Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı bilgebahar@gumushane.edu.tr 1846
Dr. Öğr. Üyesi Zühal Okcu Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı zuhalokcu@gumushane.edu.tr 1860
Dr. Öğr. Üyesi Engin Gündoğdu Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı engingundogdu@gumushane.edu.tr 1855
Dr. Öğr. Üyesi İlkay Türkmen Özen Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ilkay.ozen@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ferhat Yüksel Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ferhatyuksel@gumushane.edu.tr 1862
Öğr. Gör. Merve Tuğçe Tunç Odabaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı mervetugcetunc@gumushane.edu.tr 1869
Arş. Gör. Arda Akdoğan Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ardaakdogan@gumushane.edu.tr 1853
Arş. Gör. Zeynep Akşit Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı zeynep.aksit@gumushane.edu.tr 1859
Arş. Gör. Kübra Aktaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı kubra.aktas@gumushane.edu.tr 1859
Arş. Gör. Halil İbrahim Odabaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı hiodabas@gumushane.edu.tr 1853
Arş. Gör. Fırat Yılmaz Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı firatyilmaz@gumushane.edu.tr 1966
Doç. Dr. Fatih Döner Harita Mühendisliği Bölümü fatihdoner@gumushane.edu.tr 1765
Dr. Öğr. Üyesi Sefa Yalvaç Harita Mühendisliği Bölümü sefayalvac@gumushane.edu.tr 1762
Dr. Öğr. Üyesi Hatice Çatal Reis Fotogrametri Anabilim Dalı hcatal@gumushane.edu.tr 1771
Arş. Gör. Mehmet Akif Günen Fotogrametri Anabilim Dalı akifgunen@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Sefa Yalvaç Jeodezi Anabilim Dalı sefayalvac@gumushane.edu.tr 1762
Dr. Öğr. Üyesi Kemal Çelik Jeodezi Anabilim Dalı kemalcelik@gumushane.edu.tr 1764
Arş. Gör. Ahmet Yavuzdoğan Jeodezi Anabilim Dalı yavuzdogan@gumushane.edu.tr 1754
Arş. Gör. Erdi Pakel Jeodezi Anabilim Dalı erdi.pakel@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fırat Altıntaş Jeodezi Anabilim Dalı firataltintas@gumushane.edu.tr 1756
Arş. Gör. Özge Karaaslan Jeodezi Anabilim Dalı ozgekaraaslan@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Fatih Döner Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı fatihdoner@gumushane.edu.tr 1765
Arş. Gör. Fırat Altıntaş Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı firataltintas@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hülya Yılmaz Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı h.yilmaz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Aziz Uğur Tona Kartografya Anabilim Dalı azizugurtona@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yaşar Selçuk Erbaş Kartografya Anabilim Dalı yselcukerbas@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Zeynep Akbulut Kartografya Anabilim Dalı zeynepakbulut@gumushane.edu.tr 1759
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Tahsin Bostancı Kartografya Anabilim Dalı htbostanci@gumushane.edu.tr 1761
Arş. Gör. Samed Özdemir Ölçme Tekniği Anabilim Dalı samed.ozdemir@gumushane.edu.tr 1754
Arş. Gör. Seda Nur Marabaoğlu Ölçme Tekniği Anabilim Dalı sedanurturan@gumushane.edu.tr 1759
Arş. Gör. Resul Çömert Uzaktan Algılama Anabilim Dalı rcomert@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fulya Başak Sarıyılmaz Uzaktan Algılama Anabilim Dalı
Arş. Gör. Raziye Hale Topaloğlu Uzaktan Algılama Anabilim Dalı haletopaloglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mustafa Ceylan Uzaktan Algılama Anabilim Dalı mustafaceylan@gumushane.edu.tr 1756
Arş. Gör. Burhan Baha Bilgilioğlu Uzaktan Algılama Anabilim Dalı bahabilgilioglu@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Tufan Çakır İnşaat Mühendisliği Bölümü tcakir@gumushane.edu.tr 1633
Dr. Öğr. Üyesi Murat Günaydın İnşaat Mühendisliği Bölümü mgunaydin@gumushane.edu.tr 1644
Dr. Öğr. Üyesi Emine Çoruh İnşaat Mühendisliği Bölümü eminecoruh@gumushane.edu.tr 1622
Doç. Dr. Tufan Çakır Geoteknik Anabilim Dalı tcakir@gumushane.edu.tr 1633
Dr. Öğr. Üyesi Osman Kara Geoteknik Anabilim Dalı osmankara@gumushane.edu.tr 1636
Arş. Gör. Kaşif Furkan Öztürk Geoteknik Anabilim Dalı kasiffurkan.ozturk@gumushane.edu.tr 1637
Arş. Gör. Ahmet Kuvat Geoteknik Anabilim Dalı
Arş. Gör. Feyzullah Gülşen Geoteknik Anabilim Dalı fgulsen@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Salim Serkan Nas Hidrolik Anabilim Dalı serkannas@gumushane.edu.tr 1643
Öğr. Gör. Hikmet Kaplan Hidrolik Anabilim Dalı hkaplan@gumushane.edu.tr 1634
Öğr. Gör. Rahim Şibil Hidrolik Anabilim Dalı rahimsibil@gumushane.edu.tr 1637
Arş. Gör. Murat Şan Hidrolik Anabilim Dalı muratsan@gumushane.edu.tr 1641
Dr. Öğr. Üyesi Onur Araz Mekanik Anabilim Dalı onuraraz@gumushane.edu.tr 1632
Arş. Gör. Yusuf Kaya Mekanik Anabilim Dalı yusufkaya@gumushane.edu.tr 1632
Dr. Öğr. Üyesi Emine Çoruh Ulaştırma Anabilim Dalı eminecoruh@gumushane.edu.tr 1622
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güneş Seferoğlu Ulaştırma Anabilim Dalı gnskaya@gumushane.edu.tr 1639
Dr. Öğr. Üyesi Metin Mutlu Aydın Ulaştırma Anabilim Dalı metinmutluaydin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mehmet Tevfik Seferoğlu Ulaştırma Anabilim Dalı mtseferoglu@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Şükrü Yetgin Yapı Anabilim Dalı syetgin@gumushane.edu.tr 1628
Doç. Dr. Özlem Çavdar Yapı Anabilim Dalı ozlemcavdar@gumushane.edu.tr 1627
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Çullu Yapı Anabilim Dalı mcullu@gumushane.edu.tr 1623
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Durmaz Yapı Anabilim Dalı mustafadurmaz@gumushane.edu.tr 1648
Dr. Öğr. Üyesi Emre Özyurt Yapı Anabilim Dalı emre.ozyurt@gumushane.edu.tr 1693
Dr. Öğr. Üyesi Murat Günaydın Yapı Anabilim Dalı mgunaydin@gumushane.edu.tr 1644
Arş. Gör. Recepali Dedecan Yapı Anabilim Dalı radedecan@gumushane.edu.tr 1641
Arş. Gör. Yavuz Selim Aksüt Yapı Anabilim Dalı yselimaksut@gumushane.edu.tr 1629
Öğr. Gör. Levent Pehlivan Jeofizik Mühendisliği Bölümü levent_pehlivan@gumushane.edu.tr 1689
Doç. Dr. Nafız Maden Jeofizik Mühendisliği Bölümü nmaden@gumushane.edu.tr 1714, 4365
Doç. Dr. Nafız Maden Uygulamalı Jeofizik Anabilim Dalı nmaden@gumushane.edu.tr 1714, 4365
Öğr. Gör. Sercan Kayın Uygulamalı Jeofizik Anabilim Dalı sercankayin@gumushane.edu.tr 1701
Doç. Dr. Serkan Öztürk Sismoloji Anabilim Dalı serkanozturk@gumushane.edu.tr 5048
Arş. Gör. Ersin Büyük Sismoloji Anabilim Dalı ebuyuk@gumushane.edu.tr 1701
Arş. Gör. Yasemin Beker Sismoloji Anabilim Dalı yaseminbeker@gumushane.edu.tr 1700
Öğr. Gör. Levent Pehlivan Sismoloji Anabilim Dalı levent_pehlivan@gumushane.edu.tr 1689
Arş. Gör. Gülten Aktaş Yer Fiziği Anabilim Dalı gultenaktas@gumushane.edu.tr 1719
Arş. Gör. Mahmut Sarı Yer Fiziği Anabilim Dalı msari@gumushane.edu.tr 1701
Arş. Gör. Işıl Sarıçiçek Yer Fiziği Anabilim Dalı isilsaricicek@gumushane.edu.tr 1719
Prof. Dr. Abdurrahman Dokuz Jeoloji Mühendisliği Bölümü dokuz@gumushane.edu.tr 1695
Prof. Dr. Abdurrahman Dokuz Genel Jeoloji Anabilim Dalı dokuz@gumushane.edu.tr 1695
Doç. Dr. Çiğdem Saydam Eker Genel Jeoloji Anabilim Dalı csaydam@gumushane.edu.tr 1709
Arş. Gör. Kadir Sünnetci Genel Jeoloji Anabilim Dalı kadir.sunnetci@gumushane.edu.tr 1717
Doç. Dr. Enver Akaryalı Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı eakaryali@gumushane.edu.tr 1696
Doç. Dr. Alaaddin Vural Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı vural@gumushane.edu.tr 1713
Öğr. Gör. İbrahim Akpınar Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı hiakpinar@gumushane.edu.tr 1712
Prof. Dr. Abdullah Kaygusuz Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı akaygusuz@gumushane.edu.tr 1707
Doç. Dr. Ferkan Sipahi Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı ferkansipahi@gumushane.edu.tr 1711
Doç. Dr. Emre Aydınçakır Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı emre@gumushane.edu.tr 1706
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Gücer Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı maligucer@gmail.com 1716
Arş. Gör. Ahmet Dündar Şen Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı ahmetsen@gumushane.edu.tr 1717
Arş. Gör. Zenne Merdan Tutar Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı zmerdan@gumushane.edu.tr 1700
Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Alemdağ Uygulamalı Jeoloji Anabilim Dalı selcuk@gumushane.edu.tr 1699
Dr. Öğr. Üyesi Serhat Dağ Uygulamalı Jeoloji Anabilim Dalı serhatdag@gumushane.edu.tr 1698
Dr. Öğr. Üyesi Cem Yücel Maden Mühendisliği Bölümü cemyucel@gumushane.edu.tr 1767
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Mustafa Kahraman Maden Mühendisliği Bölümü kahraman@gumushane.edu.tr 1766
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Çavuşoğlu Maden Mühendisliği Bölümü cavusoglu@gumushane.edu.tr 1777
Arş. Gör. Şener Aliyazıcıoğlu Açık İşletmeler Anabilim Dalı s.aliyazicioglu@gumushane.edu.tr 1758
Arş. Gör. Mehmet Uzbaş Açık İşletmeler Anabilim Dalı uzbas@gumushane.edu.tr 1758
Dr. Öğr. Üyesi Cem Yücel Cevher Hazırlama Anabilim Dalı cemyucel@gumushane.edu.tr 1767
Arş. Gör. İlker Erkan Cevher Hazırlama Anabilim Dalı ilkererkan@gumushane.edu.tr 1753
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Çavuşoğlu Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı cavusoglu@gumushane.edu.tr 1777
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Mustafa Kahraman Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı kahraman@gumushane.edu.tr 1766
Arş. Gör. Demet Demir Şahin Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı demetsahin@gumushane.edu.tr 1755
Arş. Gör. Hasan Eker Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı hasaneker@gumushane.edu.tr 1753
Arş. Gör. Cavit Kumaş Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı ckumas@gumushane.edu.tr 1753
Arş. Gör. Gökhan Külekçi Maden Mekanizasyonu ve Teknolojisi Anabilim Dalı gkulekci@gumushane.edu.tr 1758
Prof. Dr. İsmet Sezer Makine Mühendisliği Bölümü isezer@gumushane.edu.tr 1606
Dr. Öğr. Üyesi Ebru Emine Şüküroğlu Makine Mühendisliği Bölümü eesukuroglu@gumushane.edu.tr 1642
Prof. Dr. İsmet Sezer Enerji Anabilim Dalı isezer@gumushane.edu.tr 1606
Dr. Öğr. Üyesi Eda Feyza Akyürek Enerji Anabilim Dalı edafeyza@gumushane.edu.tr 1649
Arş. Gör. Yiğit Serkan Şahin Enerji Anabilim Dalı yigitserkansahin@gumushane.edu.tr 1618
Dr. Öğr. Üyesi Ebru Emine Şüküroğlu Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı eesukuroglu@gumushane.edu.tr 1642
Öğr. Gör. Erdar Kaplan Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı erdarkaplan@gumushane.edu.tr 1617
Arş. Gör. Emre Yurtkuran Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı yurtkuranemre@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Dursun Ekmekci Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı dursunekmekci@gumushane.edu.tr 1619
Arş. Gör. Fatih Şenaslan Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı fsenaslan@gumushane.edu.tr 1619
Arş. Gör. Muharrem Taşdemir Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı mtasdemir@gumushane.edu.tr 1615
Öğr. Gör. Selim Tezgel Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı stezgel@gumushane.edu.tr 1617
Arş. Gör. Faruk Ünker Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı farukunker@gumushane.edu.tr 1619
Arş. Gör. Ali Suat Yıldız Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı alisuatyildiz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Dumlupınar Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı omerdumlupinar@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Murat Beder Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı muratbeder@gumushane.edu.tr 1701
Dr. Öğr. Üyesi İlhan Çelik Malzeme Anabilim Dalı ilhancelik@gumushane.edu.tr 1607
Dr. Öğr. Üyesi Zeki Azaklı Malzeme Anabilim Dalı zekiazakli@gumushane.edu.tr 1614
Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Budak Malzeme Anabilim Dalı sbudak@gumushane.edu.tr 1612
Arş. Gör. Pınar Celen Malzeme Anabilim Dalı pinaragdemir@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Filiz Karabudak Mekanik Anabilim Dalı filizkarabudak@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Uğur Ersoy Mekanik Anabilim Dalı ugurersoy@gumushane.edu.tr 1603
Öğr. Gör. Mithat Yanıkören Mekanik Anabilim Dalı myanikoren@gumushane.edu.tr 1614
Arş. Gör. Uğur Mazlum Mekanik Anabilim Dalı ugurmazlum@gumushane.edu.tr 1618
Dr. Öğr. Üyesi Kemal Kuvvet Termodinamik Anabilim Dalı kuvvet@gumushane.edu.tr 1602
Arş. Gör. Buğra Sarper Termodinamik Anabilim Dalı bugrasarper@gumushane.edu.tr 1615
Arş. Gör. Ömer Genç Termodinamik Anabilim Dalı omergenc@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nihan Güngör Matematik Mühendisliği Bölümü nihangungor@gumushane.edu.tr 1951
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Aktaş Matematik Mühendisliği Bölümü ibrahimaktas@gumushane.edu.tr 1953
Prof. Dr. Hüseyin DEMİR Matematik Mühendisliği Bölümü hdemir@gumushane.edu.tr 1729
Dr. Öğr. Üyesi Nihan Güngör Sistem Analizi Anabilim Dalı nihangungor@gumushane.edu.tr 1951
Öğr. Gör. Numan Yalçın Sistem Analizi Anabilim Dalı nyalcin@gumushane.edu.tr 1907
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Aktaş Sistem Analizi Anabilim Dalı ibrahimaktas@gumushane.edu.tr 1953
Arş. Gör. Fatma Altun Sistem Analizi Anabilim Dalı fatmaaltun@gumushane.edu.tr 1946
Arş. Gör. Betül Koşmaz Sistem Analizi Anabilim Dalı betul.kosmaz@gumushane.edu.tr 1946
Doç. Dr. Yaşar Akkan Sistem Analizi Anabilim Dalı akkanyasar61@gumushane.edu.tr 1913
Prof. Dr. Charyyar Ashyralyyev Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı charyyar@gumushane.edu.tr 1914
Doç. Dr. Mehmet Merdan Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı mmerdan@gumushane.edu.tr 1952
Doç. Dr. Ahmet Gökdoğan Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı gokdogan@gumushane.edu.tr 1918
Dr. Öğr. Üyesi Lale Cona Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı lalecona@gumushane.edu.tr 1940
Dr. Öğr. Üyesi Mutlu Dedetürk Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı mutludedeturk@gumushane.edu.tr 1911
Arş. Gör. Halil Anaç Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı halilanac@gumushane.edu.tr 1955
Prof. Dr. Hüseyin DEMİR Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı hdemir@gumushane.edu.tr 1729
Doç. Dr. Rıdvan Şahin Uygulamalı Mekanik Anabilim Dalı ridvansahin@gumushane.edu.tr 1903
Prof. Dr. Hüseyin DEMİR Yazılım Mühendisliği Bölümü hdemir@gumushane.edu.tr 1729
Öğr. Gör. Özkan Bingöl Yazılım Mühendisliği Bölümü bingolo@gumushane.edu.tr 1794
Arş. Gör. Mehmet Güvercin Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı mehmet.guvercin@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Gül Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı fatih@gumushane.edu.tr 1683
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Nuri Ural Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı m.nuriural@gumushane.edu.tr 1790
Öğr. Gör. Özkan Bingöl Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı bingolo@gumushane.edu.tr 1794
Öğr. Gör. Salih Türk Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı sturk@gumushane.edu.tr 1795
Öğr. Gör. Aygül Tekin Kakız Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı aygultekinkakiz@gumushane.edu.tr 1668
Arş. Gör. Büşranur Küçükuğurlu Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı busra.kucukugurlu@gumushane.edu.tr 1674
Arş. Gör. Gökhan Seyfi Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı gokhanseyfi@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Efsun Sefa Sezer Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı efsunsefa.sezer@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Alperen Eroğlu Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı