Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Öğr. Gör. Mustafa Çevikbaş Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi mustafacevikbas@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Bahri Bayram Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi bbayram@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hasan Eroğlu Bilgisayar Bilimleri Anabilim Dalı hasan.eroglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yeşim Er Devreler ve Sistemler Teorisi Anabilim Dalı
Arş. Gör. Recep Çakmak Elektrik Makineleri Anabilim Dalı rcakmak@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hasan Eroğlu Elektrik Tesisleri Anabilim Dalı hasan.eroglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Talat Özden Elektrik Tesisleri Anabilim Dalı talatozden@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Yasin Oğuz Elektronik Anabilim Dalı yasin.oguz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Emrah Kaplan Elektronik Anabilim Dalı ekaplan@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. İlhami Barut Elektronik Anabilim Dalı ilhamibarut@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Özhan Bingöl Kontrol ve Kumanda Sistemleri Anabilim Dalı ozhan.bingol@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Selami Satılmış Kontrol ve Kumanda Sistemleri Anabilim Dalı selamisatilmis@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Cemaleddin Şimşek Telekomünikasyon Anabilim Dalı csimsek@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Başoğlu Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü mehmetbasoglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Cemalettin Aygün Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü caygun@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Selim Kaya Atom ve Molekül Fiziği Anabilim Dalı selimkaya@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ali Kaya Genel Fizik Anabilim Dalı alikaya@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Esme Işık Genel Fizik Anabilim Dalı esmeboz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Düzgün Katıhal Fiziği Anabilim Dalı ibrahimduzgun@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Abdullatif Çalışkan Matematiksel Fizik Anabilim Dalı acaliskan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Salih Mustafa Karabıdak Nükleer Fizik Anabilim Dalı smkarabidak@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Necati Çelik Nükleer Fizik Anabilim Dalı necati.celik@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Damla Arslantunalı Genetik ve Biyomühendislik Bölümü
Yrd. Doç. Dr. Tuba Acet Genetik ve Biyomühendislik Bölümü tubaacet@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Şeref Akay Genetik ve Biyomühendislik Bölümü
Yrd. Doç. Dr. Zeynep Akar Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ziskefiyeli@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Emrah Sarıyer Genetik ve Biyomühendislik Bölümü
Yrd. Doç. Dr. Seda Nemli Genetik ve Biyomühendislik Bölümü sedanemli@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Oğuz Yunus Sarıbıyık Genetik ve Biyomühendislik Bölümü oysaribiyik@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Berna Genç Genetik ve Biyomühendislik Bölümü bernagenc@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Kağan Kılınç Genetik ve Biyomühendislik Bölümü kagankilinc@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Azer Özad Düzgün Genetik ve Biyomühendislik Bölümü azer@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Karpuz Genetik ve Biyomühendislik Bölümü omer.karpuz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Abdulkadir Gül Genetik ve Biyomühendislik Bölümü kadirgul@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Uğur Kardil Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ugur.kardil@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Turan Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ibrahimturan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fevzi Topal Gıda Mühendisliği Bölümü ftopal@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Bülent Akar Gıda Mühendisliği Bölümü bulentakar@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İlkay Türkmen Özen Gıda Bilimi Anabilim Dalı ilkay.ozen@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ebru Erdemir Gıda Bilimi Anabilim Dalı ebruerdemir@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ümit Altuntaş Gıda Bilimi Anabilim Dalı ualtuntas@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Bahri Bayram Gıda Bilimi Anabilim Dalı bbayram@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hilal Çolakoğlu Yeniay Gıda Bilimi Anabilim Dalı hilalcolakoglu@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Ali Gündoğdu Gıda Bilimi Anabilim Dalı aligundogdu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Cemalettin Baltacı Gıda Bilimi Anabilim Dalı cbaltaci11@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Şeyda Merve Karataş Gıda Bilimi Anabilim Dalı seyda.merve@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Rahime Dündar Gıda Bilimi Anabilim Dalı rahime.dundar@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Sevim Beyza Öztürk Sarıkaya Gıda Bilimi Anabilim Dalı beyzasarikaya@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Osman Üçüncü Gıda Bilimi Anabilim Dalı osmanucuncu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ferhat Yüksel Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ferhatyuksel@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İlkay Türkmen Özen Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ilkay.ozen@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Bilge Bahar Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı bilgebahar@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Kübra Aktaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı kubra.aktas@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Emine Çarkcıoğlu Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı
Arş. Gör. Zeynep Akşit Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı zeynep.aksit@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Merve Tuğçe Tunç Odabaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı mervetugcetunc@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Zühal Okcu Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı zuhalokcu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Arda Akdoğan Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ardaakdogan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fırat Yılmaz Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı firatyilmaz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Halil İbrahim Odabaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı hiodabas@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Engin Gündoğdu Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı engingundogdu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mehmet Akif Günen Fotogrametri Anabilim Dalı akifgunen@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hatice Çatal Reis Fotogrametri Anabilim Dalı hcatal@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Sefa Yalvaç Jeodezi Anabilim Dalı sefayalvac@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hatice Çatal Reis Jeodezi Anabilim Dalı hcatal@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Yavuzdoğan Jeodezi Anabilim Dalı yavuzdogan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Özge Karaaslan Jeodezi Anabilim Dalı ozgekaraaslan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Aşık Jeodezi Anabilim Dalı yasik@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Erdi Pakel Jeodezi Anabilim Dalı erdi.pakel@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hülya Yılmaz Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı h.yilmaz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fırat Altıntaş Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı firataltintas@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Fatih Döner Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı fatihdoner@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Aziz Uğur Tona Kartografya Anabilim Dalı azizugurtona@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yaşar Selçuk Erbaş Kartografya Anabilim Dalı yselcukerbas@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hasan Tahsin Bostancı Kartografya Anabilim Dalı htbostanci@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Zeynep Akbulut Kartografya Anabilim Dalı zeynepakbulut@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Samed Özdemir Ölçme Tekniği Anabilim Dalı samed.ozdemir@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Seda Nur Marabaoğlu Ölçme Tekniği Anabilim Dalı sedanurturan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fulya Başak Sarıyılmaz Uzaktan Algılama Anabilim Dalı
Arş. Gör. Resul Çömert Uzaktan Algılama Anabilim Dalı
Arş. Gör. Mustafa Ceylan Uzaktan Algılama Anabilim Dalı mustafaceylan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Raziye Hale Topaloğlu Uzaktan Algılama Anabilim Dalı haletopaloglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Burhan Baha Bilgilioğlu Uzaktan Algılama Anabilim Dalı bahabilgilioglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Kuvat Geoteknik Anabilim Dalı
Arş. Gör. Feyzullah Gülşen Geoteknik Anabilim Dalı fgulsen@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Kaşif Furkan Öztürk Geoteknik Anabilim Dalı kasiffurkan.ozturk@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Tufan Çakır Geoteknik Anabilim Dalı tcakir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Osman Kara Geoteknik Anabilim Dalı osmankara@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Murat Şan Hidrolik Anabilim Dalı muratsan@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Salim Serkan Nas Hidrolik Anabilim Dalı serkannas@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Hikmet Kaplan Hidrolik Anabilim Dalı hkaplan@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Rahim Şibil Hidrolik Anabilim Dalı rahimsibil@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatih Saka Hidrolik Anabilim Dalı fatihsaka@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Onur Araz Mekanik Anabilim Dalı onuraraz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yusuf Kaya Mekanik Anabilim Dalı yusufkaya@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mehmet Tevfik Seferoğlu Ulaştırma Anabilim Dalı mtseferoglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Emine Çoruh Ulaştırma Anabilim Dalı eminecoruh@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Metin Mutlu Aydın Ulaştırma Anabilim Dalı metinmutluaydin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ayşegül Güneş Seferoğlu Ulaştırma Anabilim Dalı gnskaya@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Emre Özyurt Yapı Anabilim Dalı emre.ozyurt@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Şükrü Yetgin Yapı Anabilim Dalı syetgin@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Durmaz Yapı Anabilim Dalı mustafadurmaz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Murat Günaydın Yapı Anabilim Dalı murat.gunaydin@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Özlem Çavdar Yapı Anabilim Dalı ozlemcavdar@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çullu Yapı Anabilim Dalı mcullu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yavuz Selim Aksüt Yapı Anabilim Dalı yavuzselim.aksut@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Recepali Dedecan Yapı Anabilim Dalı radedecan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ersin Büyük Sismoloji Anabilim Dalı ebuyuk@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Serkan Öztürk Sismoloji Anabilim Dalı serkanozturk@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yasemin Beker Sismoloji Anabilim Dalı yaseminbeker@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Levent Pehlivan Sismoloji Anabilim Dalı levent_pehlivan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Nigar Gözde Okut Toksoy Uygulamalı Jeofizik Anabilim Dalı ngokut@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Nafız Maden Uygulamalı Jeofizik Anabilim Dalı nmaden@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mahmut Sarı Yer Fiziği Anabilim Dalı msari@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Işıl Sarıçiçek Yer Fiziği Anabilim Dalı isilsaricicek@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gülten Aktaş Yer Fiziği Anabilim Dalı gultenaktas@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Çiğdem Saydam Eker Genel Jeoloji Anabilim Dalı csaydam@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Kadir Sünnetci Genel Jeoloji Anabilim Dalı kadir.sunnetci@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Abdurrahman Dokuz Genel Jeoloji Anabilim Dalı dokuz@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. İbrahim Akpınar Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı hiakpinar@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Enver Akaryalı Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı eakaryali@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Alaaddin Vural Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı vural@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Abdullah Kaygusuz Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı akaygusuz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Emre Aydınçakır Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı emre@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Gücer Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı maligucer@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Zenne Merdan Tutar Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı zmerdan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Dündar Şen Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı ahmetsen@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Ferkan Sipahi Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı ferkansipahi@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Selçuk Alemdağ Uygulamalı Jeoloji Anabilim Dalı selcuk@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Serhat Dağ Uygulamalı Jeoloji Anabilim Dalı serhatdag@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Şener Aliyazıcıoğlu Açık İşletmeler Anabilim Dalı s.aliyazicioglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mehmet Uzbaş Açık İşletmeler Anabilim Dalı
Arş. Gör. İlker Erkan Cevher Hazırlama Anabilim Dalı ilkererkan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Cem Yücel Cevher Hazırlama Anabilim Dalı cemyucel@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Muhammet Mustafa Kahraman Maden Mekanizasyonu ve Teknolojisi Anabilim Dalı kahraman@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gökhan Külekçi Maden Mekanizasyonu ve Teknolojisi Anabilim Dalı gkulekci@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Muhammet Mustafa Kahraman Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı kahraman@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Cavit Kumaş Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı ckumas@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hasan Eker Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı
Arş. Gör. Demet Demir Şahin Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı demetsahin@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Çavuşoğlu Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı cavusoglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yiğit Serkan Şahin Enerji Anabilim Dalı yigitserkansahin@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Eda Feyza Akyürek Enerji Anabilim Dalı edafeyza@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. İsmet Sezer Enerji Anabilim Dalı isezer@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Filiz Karabudak Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı filizkarabudak@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Erdar Kaplan Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı erdarkaplan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Dursun Ekmekci Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı dursunekmekci@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Emre Yurtkuran Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı yurtkuranemre@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatih Şenaslan Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı fsenaslan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Muharrem Taşdemir Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı mtasdemir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ebru Emine Şüküroğlu Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı eesukuroglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Dumlupınar Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı omerdumlupinar@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ali Suat Yıldız Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı alisuatyildiz@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Selim Tezgel Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı stezgel@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Faruk Ünker Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı farukunker@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Murat Beder Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı muratbeder@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Selahattin Budak Malzeme Anabilim Dalı sbudak@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Pınar Celen Malzeme Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Birol Şahin Malzeme Anabilim Dalı bsahin@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İlhan Çelik Malzeme Anabilim Dalı ilhancelik@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Zeki Azaklı Malzeme Anabilim Dalı zekiazakli@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Uğur Ersoy Mekanik Anabilim Dalı ugurersoy@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Mithat Yanıkören Mekanik Anabilim Dalı myanikoren@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Uğur Mazlum Mekanik Anabilim Dalı ugurmazlum@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Genç Termodinamik Anabilim Dalı omergenc@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Tahir Durhasan Termodinamik Anabilim Dalı tahirdurhasan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Buğra Sarper Termodinamik Anabilim Dalı bugrasarper@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Kemal Kuvvet Termodinamik Anabilim Dalı kuvvet@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Betül Koşmaz Sistem Analizi Anabilim Dalı betul.kosmaz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Şahin Sistem Analizi Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Nihan Güngör Sistem Analizi Anabilim Dalı nihangungor@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Numan Yalçın Sistem Analizi Anabilim Dalı nyalcin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatma Altun Sistem Analizi Anabilim Dalı fatmaaltun@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Yaşar Akkan Sistem Analizi Anabilim Dalı akkanyasar61@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Lale Cona Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı lalecona@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. İbrahim Aktaş Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı ibrahimaktas@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Mehmet Merdan Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı mmerdan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mutlu Dedetürk Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı mutludedeturk@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Zafer Çakır Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı zafer@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Halil Anaç Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı halilanac@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Ahmet Gökdoğan Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı gokdogan@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Zafer Çakır Uygulamalı Mekanik Anabilim Dalı zafer@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Alperen Eroğlu Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı
Arş. Gör. Büşranur Küçükuğurlu Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı busra.kucukugurlu@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Aygül Tekin Kakız Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı aygultekinkakiz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatih Gül Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı fatih@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gökhan Seyfi Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı gokhanseyfi@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Tuğba Mutlu Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı tugbamutlu@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Salih Türk Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı sturk@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Özkan Bingöl Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı bingolo@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Nuri Ural Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı m.nuriural@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Efsun Sefa Sezer Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı efsunsefa.sezer@gumushane.edu.tr