Akademik Bilgi Bankası

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Prof. Dr. Hüseyin DEMİR Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi hdemir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Enver Akaryalı Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi eakaryali@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Şahin Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ridvansahin@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Kemal Kuvvet Çevre Mühendisliği Bölümü kuvvet@gumushane.edu.tr 1602
Yrd. Doç. Dr. Hasan Eroğlu Elektrik-elektronik Mühendisliği Bölümü hasan.eroglu@gumushane.edu.tr 1654-1659
Yrd. Doç. Dr. Yasin Oğuz Elektrik-elektronik Mühendisliği Bölümü yasin.oguz@gumushane.edu.tr 1656
Yrd. Doç. Dr. Hasan Eroğlu Elektrik Tesisleri Anabilim Dalı hasan.eroglu@gumushane.edu.tr 1654-59
Yrd. Doç. Dr. Talat Özden Elektrik Tesisleri Anabilim Dalı talatozden@gumushane.edu.tr 1657
Arş. Gör. Halil İbrahim Yüksek Elektronik Anabilim Dalı halilibrahimyuksek@gumushane.edu.tr 1655
Yrd. Doç. Dr. Yasin Oğuz Elektronik Anabilim Dalı yasin.oguz@gumushane.edu.tr 1656
Yrd. Doç. Dr. Emrah Kaplan Elektronik Anabilim Dalı ekaplan@gumushane.edu.tr 1658
Öğr. Gör. İlhami Barut Elektronik Anabilim Dalı ilhamibarut@gumushane.edu.tr 1662
Arş. Gör. Recep Çakmak Elektrik Makineleri Anabilim Dalı rcakmak@gumushane.edu.tr 1660
Yrd. Doç. Dr. Cemaleddin Şimşek Telekomünikasyon Anabilim Dalı csimsek@gumushane.edu.tr 1646
Arş. Gör. Özhan Bingöl Kontrol ve Kumanda Sistemleri Anabilim Dalı ozhan.bingol@gumushane.edu.tr 1652
Arş. Gör. Selami Satılmış Kontrol ve Kumanda Sistemleri Anabilim Dalı selamisatilmis@gumushane.edu.tr 1655
Arş. Gör. Yeşim Er Devreler ve Sistemler Teorisi Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Başoğlu Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü mehmetbasoglu@gumushane.edu.tr 1681
Yrd. Doç. Dr. Cemalettin Aygün Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü caygun@gumushane.edu.tr 1653
Doç. Dr. Necati Çelik Fizik Mühendisliği Bölümü necati.celik@gumushane.edu.tr 5005
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Düzgün Fizik Mühendisliği Bölümü ibrahimduzgun@gumushane.edu.tr 2024
Yrd. Doç. Dr. Selim Kaya Fizik Mühendisliği Bölümü selimkaya@gumushane.edu.tr 5007
Yrd. Doç. Dr. Selim Kaya Atom ve Molekül Fiziği Anabilim Dalı selimkaya@gumushane.edu.tr 5007
Yrd. Doç. Dr. Ali Kaya Genel Fizik Anabilim Dalı alikaya@gumushane.edu.tr 5006
Arş. Gör. Esme Işık Genel Fizik Anabilim Dalı esmeboz@gumushane.edu.tr 1621
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Düzgün Katıhal Fiziği Anabilim Dalı ibrahimduzgun@gumushane.edu.tr 2024
Yrd. Doç. Dr. Abdullatif Çalışkan Matematiksel Fizik Anabilim Dalı acaliskan@gumushane.edu.tr 5008
Doç. Dr. Necati Çelik Nükleer Fizik Anabilim Dalı necati.celik@gumushane.edu.tr 5005
Yrd. Doç. Dr. Salih Mustafa Karabıdak Nükleer Fizik Anabilim Dalı smkarabidak@gumushane.edu.tr 5003
Yrd. Doç. Dr. Kağan Kılınç Genetik ve Biyomühendislik Bölümü kagankilinc@gumushane.edu.tr 1875
Yrd. Doç. Dr. Seda Nemli Genetik ve Biyomühendislik Bölümü sedanemli@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Tuba Acet Genetik ve Biyomühendislik Bölümü tubaacet@gumushane.edu.tr 1881
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Turan Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ibrahimturan@gumushane.edu.tr 1850
Yrd. Doç. Dr. Zeynep Akar Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ziskefiyeli@gumushane.edu.tr 1883
Yrd. Doç. Dr. Oğuz Yunus Sarıbıyık Genetik ve Biyomühendislik Bölümü oysaribiyik@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Azer Özad Düzgün Genetik ve Biyomühendislik Bölümü azer@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Uğur Kardil Genetik ve Biyomühendislik Bölümü ugur.kardil@gumushane.edu.tr 1882
Arş. Gör. Berna Genç Genetik ve Biyomühendislik Bölümü bernagenc@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Şeref Akay Genetik ve Biyomühendislik Bölümü
Arş. Gör. Emrah Sarıyer Genetik ve Biyomühendislik Bölümü
Arş. Gör. Damla Arslantunalı Şahin Genetik ve Biyomühendislik Bölümü
Arş. Gör. Ömer Karpuz Genetik ve Biyomühendislik Bölümü omer.karpuz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Abdulkadir Gül Genetik ve Biyomühendislik Bölümü kadirgul@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Bahri Bayram Gıda Mühendisliği Bölümü bbayram@gumushane.edu.tr 1870
Doç. Dr. Bilge Bahar Gıda Mühendisliği Bölümü bilgebahar@gumushane.edu.tr 1846
Yrd. Doç. Dr. Zühal Okcu Gıda Mühendisliği Bölümü zuhalokcu@gumushane.edu.tr 1860
Prof. Dr. Bahri Bayram Gıda Bilimi Anabilim Dalı bbayram@gumushane.edu.tr 1870
Doç. Dr. Ali Gündoğdu Gıda Bilimi Anabilim Dalı aligundogdu@gumushane.edu.tr 1849
Doç. Dr. Osman Üçüncü Gıda Bilimi Anabilim Dalı osmanucuncu@gumushane.edu.tr 1861
Doç. Dr. Sevim Beyza Öztürk Sarıkaya Gıda Bilimi Anabilim Dalı beyzasarikaya@gumushane.edu.tr 1863
Yrd. Doç. Dr. Bülent Akar Gıda Bilimi Anabilim Dalı bulentakar@gumushane.edu.tr 1854
Yrd. Doç. Dr. Cemalettin Baltacı Gıda Bilimi Anabilim Dalı cbaltaci11@gumushane.edu.tr 1865
Yrd. Doç. Dr. Fevzi Topal Gıda Bilimi Anabilim Dalı ftopal@gumushane.edu.tr 1851
Yrd. Doç. Dr. Hilal Çolakoğlu Yeniay Gıda Bilimi Anabilim Dalı hilalcolakoglu@gumushane.edu.tr 1850
Arş. Gör. Ümit Altuntaş Gıda Bilimi Anabilim Dalı ualtuntas@gumushane.edu.tr 0000
Arş. Gör. Rahime Dündar Gıda Bilimi Anabilim Dalı rahime.dundar@gumushane.edu.tr 1866
Arş. Gör. Ebru Erdemir Gıda Bilimi Anabilim Dalı ebruerdemir@gumushane.edu.tr 1866
Arş. Gör. Şeyda Merve Karataş Gıda Bilimi Anabilim Dalı seyda.merve@gumushane.edu.tr 1866
Doç. Dr. Bilge Bahar Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı bilgebahar@gumushane.edu.tr 1846
Yrd. Doç. Dr. Zühal Okcu Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı zuhalokcu@gumushane.edu.tr 1860
Yrd. Doç. Dr. Engin Gündoğdu Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı engingundogdu@gumushane.edu.tr 1855
Yrd. Doç. Dr. İlkay Türkmen Özen Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ilkay.ozen@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ferhat Yüksel Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ferhatyuksel@gumushane.edu.tr 1862
Öğr. Gör. Merve Tuğçe Tunç Odabaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı mervetugcetunc@gumushane.edu.tr 1869
Arş. Gör. Arda Akdoğan Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı ardaakdogan@gumushane.edu.tr 1853
Arş. Gör. Zeynep Akşit Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı zeynep.aksit@gumushane.edu.tr 1859
Arş. Gör. Kübra Aktaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı kubra.aktas@gumushane.edu.tr 1859
Arş. Gör. Emine Olum Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı 0000
Arş. Gör. Halil İbrahim Odabaş Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı hiodabas@gumushane.edu.tr 1853
Arş. Gör. Fırat Yılmaz Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı firatyilmaz@gumushane.edu.tr 1966
Doç. Dr. Fatih Döner Harita Mühendisliği Bölümü fatihdoner@gumushane.edu.tr 1765
Yrd. Doç. Dr. Sefa Yalvaç Harita Mühendisliği Bölümü sefayalvac@gumushane.edu.tr 1762
Yrd. Doç. Dr. Hatice Çatal Reis Fotogrametri Anabilim Dalı hcatal@gumushane.edu.tr 1771
Arş. Gör. Mehmet Akif Günen Fotogrametri Anabilim Dalı akifgunen@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Kemal Çelik Jeodezi Anabilim Dalı kemalcelik@gumushane.edu.tr 1764
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Aşık Jeodezi Anabilim Dalı yasik@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Sefa Yalvaç Jeodezi Anabilim Dalı sefayalvac@gumushane.edu.tr 1762
Arş. Gör. Ahmet Yavuzdoğan Jeodezi Anabilim Dalı yavuzdogan@gumushane.edu.tr 1754
Arş. Gör. Erdi Pakel Jeodezi Anabilim Dalı erdi.pakel@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fırat Altıntaş Jeodezi Anabilim Dalı firataltintas@gumushane.edu.tr 1756
Arş. Gör. Özge Karaaslan Jeodezi Anabilim Dalı ozgekaraaslan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fırat Altıntaş Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı firataltintas@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Fatih Döner Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı fatihdoner@gumushane.edu.tr 1765
Arş. Gör. Hülya Yılmaz Kamu Ölçmeleri Anabilim Dalı h.yilmaz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hasan Tahsin Bostancı Kartografya Anabilim Dalı htbostanci@gumushane.edu.tr 1761
Arş. Gör. Aziz Uğur Tona Kartografya Anabilim Dalı azizugurtona@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yaşar Selçuk Erbaş Kartografya Anabilim Dalı yselcukerbas@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Zeynep Akbulut Kartografya Anabilim Dalı zeynepakbulut@gumushane.edu.tr 1759
Arş. Gör. Samed Özdemir Ölçme Tekniği Anabilim Dalı samed.ozdemir@gumushane.edu.tr 1754
Arş. Gör. Seda Nur Marabaoğlu Ölçme Tekniği Anabilim Dalı sedanurturan@gumushane.edu.tr 1759
Arş. Gör. Resul Çömert Uzaktan Algılama Anabilim Dalı
Arş. Gör. Fulya Başak Sarıyılmaz Uzaktan Algılama Anabilim Dalı
Arş. Gör. Raziye Hale Topaloğlu Uzaktan Algılama Anabilim Dalı haletopaloglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mustafa Ceylan Uzaktan Algılama Anabilim Dalı mustafaceylan@gumushane.edu.tr 1756
Arş. Gör. Burhan Baha Bilgilioğlu Uzaktan Algılama Anabilim Dalı bahabilgilioglu@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Şükrü Yetgin İnşaat Mühendisliği Bölümü syetgin@gumushane.edu.tr 1628
Yrd. Doç. Dr. Murat Günaydın İnşaat Mühendisliği Bölümü mgunaydin@gumushane.edu.tr 1644
Yrd. Doç. Dr. Emine Çoruh İnşaat Mühendisliği Bölümü eminecoruh@gumushane.edu.tr 1622
Prof. Dr. Şükrü Yetgin Yapı Anabilim Dalı syetgin@gumushane.edu.tr 1628
Doç. Dr. Özlem Çavdar Yapı Anabilim Dalı ozlemcavdar@gumushane.edu.tr 1627
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çullu Yapı Anabilim Dalı mcullu@gumushane.edu.tr 1623
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Durmaz Yapı Anabilim Dalı mustafadurmaz@gumushane.edu.tr 1648
Yrd. Doç. Dr. Emre Özyurt Yapı Anabilim Dalı emre.ozyurt@gumushane.edu.tr 1693
Yrd. Doç. Dr. Murat Günaydın Yapı Anabilim Dalı mgunaydin@gumushane.edu.tr 1644
Arş. Gör. Recepali Dedecan Yapı Anabilim Dalı radedecan@gumushane.edu.tr 1641
Arş. Gör. Yavuz Selim Aksüt Yapı Anabilim Dalı yselimaksut@gumushane.edu.tr 1629
Prof. Dr. Salim Serkan Nas Hidrolik Anabilim Dalı serkannas@gumushane.edu.tr 1643
Yrd. Doç. Dr. Fatih Saka Hidrolik Anabilim Dalı fatihsaka@gumushane.edu.tr 1630
Öğr. Gör. Hikmet Kaplan Hidrolik Anabilim Dalı hkaplan@gumushane.edu.tr 1634
Öğr. Gör. Rahim Şibil Hidrolik Anabilim Dalı rahimsibil@gumushane.edu.tr 1637
Arş. Gör. Murat Şan Hidrolik Anabilim Dalı muratsan@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Tufan Çakır Geoteknik Anabilim Dalı tcakir@gumushane.edu.tr 1633
Yrd. Doç. Dr. Osman Kara Geoteknik Anabilim Dalı osmankara@gumushane.edu.tr 1636
Arş. Gör. Kaşif Furkan Öztürk Geoteknik Anabilim Dalı kasiffurkan.ozturk@gumushane.edu.tr 1637
Arş. Gör. Feyzullah Gülşen Geoteknik Anabilim Dalı fgulsen@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Kuvat Geoteknik Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Emine Çoruh Ulaştırma Anabilim Dalı eminecoruh@gumushane.edu.tr 1622
Arş. Gör. Ayşegül Güneş Seferoğlu Ulaştırma Anabilim Dalı gnskaya@gumushane.edu.tr 1639
Arş. Gör. Mehmet Tevfik Seferoğlu Ulaştırma Anabilim Dalı mtseferoglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Metin Mutlu Aydın Ulaştırma Anabilim Dalı metinmutluaydin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Onur Araz Mekanik Anabilim Dalı onuraraz@gumushane.edu.tr 1632
Arş. Gör. Yusuf Kaya Mekanik Anabilim Dalı yusufkaya@gumushane.edu.tr 1632
Doç. Dr. Nafız Maden Jeofizik Mühendisliği Bölümü nmaden@gumushane.edu.tr 1714, 4365
Öğr. Gör. Levent Pehlivan Jeofizik Mühendisliği Bölümü levent_pehlivan@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Nafız Maden Uygulamalı Jeofizik Anabilim Dalı nmaden@gumushane.edu.tr 1714, 4365
Arş. Gör. Nigar Gözde Okut Toksoy Uygulamalı Jeofizik Anabilim Dalı ngokut@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Serkan Öztürk Sismoloji Anabilim Dalı serkanozturk@gumushane.edu.tr 5048
Arş. Gör. Ersin Büyük Sismoloji Anabilim Dalı ebuyuk@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Yasemin Beker Sismoloji Anabilim Dalı yaseminbeker@gumushane.edu.tr 1700
Öğr. Gör. Levent Pehlivan Sismoloji Anabilim Dalı levent_pehlivan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Işıl Sarıçiçek Yer Fiziği Anabilim Dalı isilsaricicek@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gülten Aktaş Yer Fiziği Anabilim Dalı gultenaktas@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mahmut Sarı Yer Fiziği Anabilim Dalı msari@gumushane.edu.tr 1701
Doç. Dr. Çiğdem Saydam Eker Jeoloji Mühendisliği Bölümü csaydam@gumushane.edu.tr 1709
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Gücer Jeoloji Mühendisliği Bölümü maligucer@gumushane.edu.tr 1716
Yrd. Doç. Dr. Emre Aydınçakır Jeoloji Mühendisliği Bölümü emre@gumushane.edu.tr 1706
Prof. Dr. Abdurrahman Dokuz Genel Jeoloji Anabilim Dalı dokuz@gumushane.edu.tr 1695
Doç. Dr. Çiğdem Saydam Eker Genel Jeoloji Anabilim Dalı csaydam@gumushane.edu.tr 1709
Arş. Gör. Kadir Sünnetci Genel Jeoloji Anabilim Dalı kadir.sunnetci@gumushane.edu.tr 1717
Doç. Dr. Alaaddin Vural Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı vural@gumushane.edu.tr 1713
Yrd. Doç. Dr. Enver Akaryalı Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı eakaryali@gumushane.edu.tr 1696
Öğr. Gör. İbrahim Akpınar Maden Yatakları-jeokimya Anabilim Dalı hiakpinar@gumushane.edu.tr 1712
Doç. Dr. Abdullah Kaygusuz Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı akaygusuz@gumushane.edu.tr 1707
Doç. Dr. Ferkan Sipahi Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı ferkansipahi@gumushane.edu.tr 1711
Yrd. Doç. Dr. Emre Aydınçakır Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı emre@gumushane.edu.tr 1706
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Gücer Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı maligucer@gumushane.edu.tr 1716
Arş. Gör. Ahmet Dündar Şen Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı ahmetsen@gumushane.edu.tr 1717
Arş. Gör. Zenne Merdan Tutar Mineraloji-petrografi Anabilim Dalı zmerdan@gumushane.edu.tr 1700
Yrd. Doç. Dr. Selçuk Alemdağ Uygulamalı Jeoloji Anabilim Dalı selcuk@gumushane.edu.tr 1699
Yrd. Doç. Dr. Serhat Dağ Uygulamalı Jeoloji Anabilim Dalı serhatdag@gumushane.edu.tr 1698
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Çavuşoğlu Maden Mühendisliği Bölümü cavusoglu@gumushane.edu.tr 1777
Yrd. Doç. Dr. Cem Yücel Maden Mühendisliği Bölümü cemyucel@gumushane.edu.tr 1767
Yrd. Doç. Dr. Muhammet Mustafa Kahraman Maden Mühendisliği Bölümü kahraman@gumushane.edu.tr 1766
Arş. Gör. Şener Aliyazıcıoğlu Açık İşletmeler Anabilim Dalı s.aliyazicioglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mehmet Uzbaş Açık İşletmeler Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Cem Yücel Cevher Hazırlama Anabilim Dalı cemyucel@gumushane.edu.tr 1767
Arş. Gör. İlker Erkan Cevher Hazırlama Anabilim Dalı ilkererkan@gumushane.edu.tr 1753
Arş. Gör. Gökhan Külekçi Maden Mekanizasyonu ve Teknolojisi Anabilim Dalı gkulekci@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Çavuşoğlu Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı cavusoglu@gumushane.edu.tr 1777
Yrd. Doç. Dr. Muhammet Mustafa Kahraman Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı kahraman@gumushane.edu.tr 1766
Arş. Gör. Demet Demir Şahin Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı demetsahin@gumushane.edu.tr 1758
Arş. Gör. Cavit Kumaş Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı ckumas@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hasan Eker Yeraltı Maden İşletmeciliği Anabilim Dalı
Prof. Dr. İsmet Sezer Makine Mühendisliği Bölümü isezer@gumushane.edu.tr 1606
Yrd. Doç. Dr. Ebru Emine Şüküroğlu Makine Mühendisliği Bölümü eesukuroglu@gumushane.edu.tr 1642
Yrd. Doç. Dr. Birol Şahin Makine Mühendisliği Bölümü bsahin@gumushane.edu.tr 1609
Prof. Dr. İsmet Sezer Enerji Anabilim Dalı isezer@gumushane.edu.tr 1606
Yrd. Doç. Dr. Eda Feyza Akyürek Enerji Anabilim Dalı edafeyza@gumushane.edu.tr 1649
Arş. Gör. Yiğit Serkan Şahin Enerji Anabilim Dalı yigitserkansahin@gumushane.edu.tr 1618
Yrd. Doç. Dr. Ebru Emine Şüküroğlu Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı eesukuroglu@gumushane.edu.tr 1642
Öğr. Gör. Erdar Kaplan Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı erdarkaplan@gumushane.edu.tr 1617
Arş. Gör. Emre Yurtkuran Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı yurtkuranemre@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Dursun Ekmekci Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı dursunekmekci@gumushane.edu.tr 1619
Arş. Gör. Fatih Şenaslan Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı fsenaslan@gumushane.edu.tr 1619
Arş. Gör. Muharrem Taşdemir Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı mtasdemir@gumushane.edu.tr 1615
Öğr. Gör. Selim Tezgel Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı stezgel@gumushane.edu.tr 1617
Arş. Gör. Ali Suat Yıldız Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı alisuatyildiz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Dumlupınar Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı omerdumlupinar@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Murat Beder Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı muratbeder@gumushane.edu.tr 1701
Arş. Gör. Faruk Ünker Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı farukunker@gumushane.edu.tr 1619
Yrd. Doç. Dr. İlhan Çelik Malzeme Anabilim Dalı ilhancelik@gumushane.edu.tr 1649
Yrd. Doç. Dr. Zeki Azaklı Malzeme Anabilim Dalı zekiazakli@gumushane.edu.tr 1614
Yrd. Doç. Dr. Selahattin Budak Malzeme Anabilim Dalı sbudak@gumushane.edu.tr 1612
Arş. Gör. Pınar Celen Malzeme Anabilim Dalı pinaragdemir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Filiz Karabudak Mekanik Anabilim Dalı filizkarabudak@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Mithat Yanıkören Mekanik Anabilim Dalı myanikoren@gumushane.edu.tr 1614
Öğr. Gör. Uğur Ersoy Mekanik Anabilim Dalı ugurersoy@gumushane.edu.tr 1603
Arş. Gör. Uğur Mazlum Mekanik Anabilim Dalı ugurmazlum@gumushane.edu.tr 1618
Yrd. Doç. Dr. Birol Şahin Termodinamik Anabilim Dalı bsahin@gumushane.edu.tr 1609
Yrd. Doç. Dr. Kemal Kuvvet Termodinamik Anabilim Dalı kuvvet@gumushane.edu.tr 1602
Arş. Gör. Ömer Genç Termodinamik Anabilim Dalı omergenc@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Tahir Durhasan Termodinamik Anabilim Dalı tahirdurhasan@gumushane.edu.tr 1649
Arş. Gör. Buğra Sarper Termodinamik Anabilim Dalı bugrasarper@gumushane.edu.tr 1615
Prof. Dr. Hüseyin DEMİR Matematik Mühendisliği Bölümü hdemir@gumushane.edu.tr 1730
Yrd. Doç. Dr. Nihan Güngör Matematik Mühendisliği Bölümü nihangungor@gumushane.edu.tr 1951
Öğr. Gör. İbrahim Aktaş Matematik Mühendisliği Bölümü ibrahimaktas@gumushane.edu.tr 1953
Doç. Dr. Yaşar Akkan Sistem Analizi Anabilim Dalı akkanyasar61@gumushane.edu.tr 1913
Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Şahin Sistem Analizi Anabilim Dalı ridvansahin@gumushane.edu.tr 1903
Öğr. Gör. Numan Yalçın Sistem Analizi Anabilim Dalı nyalcin@gumushane.edu.tr 1907
Arş. Gör. Betül Koşmaz Sistem Analizi Anabilim Dalı betul.kosmaz@gumushane.edu.tr 1946
Arş. Gör. Fatma Altun Sistem Analizi Anabilim Dalı fatmaaltun@gumushane.edu.tr 1946
Yrd. Doç. Dr. Nihan Güngör Sistem Analizi Anabilim Dalı nihangungor@gumushane.edu.tr 1951
Öğr. Gör. İbrahim Aktaş Sistem Analizi Anabilim Dalı ibrahimaktas@gumushane.edu.tr 1953
Prof. Dr. Charyyar Ashyralyyev Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı charyyar@gumushane.edu.tr 1914
Doç. Dr. Mehmet Merdan Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı mmerdan@gumushane.edu.tr 1952
Doç. Dr. Ahmet Gökdoğan Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı gokdogan@gumushane.edu.tr 1918
Yrd. Doç. Dr. Lale Cona Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı lalecona@gumushane.edu.tr 1940
Yrd. Doç. Dr. Mutlu Dedetürk Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı mutludedeturk@gumushane.edu.tr 1911
Arş. Gör. Halil Anaç Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı halilanac@gumushane.edu.tr 1955
Prof. Dr. Hüseyin DEMİR Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı hdemir@gumushane.edu.tr 1730
Doç. Dr. Zafer Çakır Uygulamalı Mekanik Anabilim Dalı zafer@gumushane.edu.tr 1917
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Nuri Ural Yazılım Mühendisliği Bölümü m.nuriural@gumushane.edu.tr 1790
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Nuri Ural Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı m.nuriural@gumushane.edu.tr 1790
Yrd. Doç. Dr. Fatih Gül Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı fatih@gumushane.edu.tr 1683
Öğr. Gör. Özkan Bingöl Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı bingolo@gumushane.edu.tr 1794
Öğr. Gör. Salih Türk Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı sturk@gumushane.edu.tr 1795
Öğr. Gör. Aygül Tekin Kakız Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı aygultekinkakiz@gumushane.edu.tr 1668
Arş. Gör. Tuğba Mutlu Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı tugbamutlu@gumushane.edu.tr 1674
Arş. Gör. Büşranur Küçükuğurlu Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı busra.kucukugurlu@gumushane.edu.tr 1674
Arş. Gör. Gökhan Seyfi Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı gokhanseyfi@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Alperen Eroğlu Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı
Arş. Gör. Efsun Sefa Sezer Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalı efsunsefa.sezer@gumushane.edu.tr