Akademik Bilgi Bankası

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Doç. Dr. Ali Kuzudişli İlahiyat Fakültesi akuzudisli@gumushane.edu.tr 6519
Prof. Dr. Zafer Erginli İlahiyat Fakültesi zafer.erginli@gumushane.edu.tr 6537
Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş İlahiyat Fakültesi abdaltuntas@gumushane.edu.tr 6287
Doç. Dr. Saffet Kartopu Din Psikolojisi Anabilim Dalı saffetkartopu@gumushane.edu.tr 6367
Arş. Gör. Hızır Hacıkeleşoğlu Din Psikolojisi Anabilim Dalı hizirhacikelesoglu@gumushane.edu.tr 6431
Arş. Gör. Harun Geçer Din Sosyolojisi Anabilim Dalı harun.gecer@gumushane.edu.tr 6319
Yrd. Doç. Dr. Hamza Aktaş İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü haktas@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Selahattin Fettahoğlu İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü Anabilim Dalı sfettahoglu@gumushane.edu.tr 6361
Yrd. Doç. Dr. Hamza Aktaş İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü Anabilim Dalı haktas@gumushane.edu.tr 6384
Yrd. Doç. Dr. Hasan Yaşaroğlu İslam Tarihi Anabilim Dalı hasanyasaroglu@gumushane.edu.tr 6332
Arş. Gör. Olcay Kocatürk Türk İslam Edebiyatı Anabilim Dalı olcaykocaturk@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ferdi Kiremitçi Türk İslam Edebiyatı Anabilim Dalı fkiremitci@gumushane.edu.tr 6310
Arş. Gör. Adem Çetin Türk İslam Sanatları Tarihi Anabilim Dalı adem.cetin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Muhammed Sarı Türk İslam Sanatları Tarihi Anabilim Dalı muhammedsari@gumushane.edu.tr 6408
Arş. Gör. Zeynep Şimşek Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı zeynepsimsek@gumushane.edu.tr 6407
Yrd. Doç. Dr. Fikri Güney Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı fikriguney@gumushane.edu.tr 6303
Arş. Gör. Muhammet Berat Can Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı mberatcan@gumushane.edu.tr 6409
Yrd. Doç. Dr. Yeşim Fettahoğlu Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı yesimkurt@gumushane.edu.tr 6385
Yrd. Doç. Dr. Selahattin Fettahoğlu Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı sfettahoglu@gumushane.edu.tr 6361
Öğr. Gör. Abdulvehhab Gözün Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı abdulvehhab.gozun@gumushane.edu.tr 6420
Öğr. Gör. Yavuz Gönan Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı yavuzgonan@gumushane.edu.tr 6349
Arş. Gör. Ali Fuat Futsi Hadis Anabilim Dalı fuatfutsi@gumushane.edu.tr 6314
Doç. Dr. Ali Kuzudişli Hadis Anabilim Dalı akuzudisli@gumushane.edu.tr 6395
Arş. Gör. Hüseyin Altıntaş İslam Hukuku Anabilim Dalı huseyinaltintas@gumushane.edu.tr 6400
Yrd. Doç. Dr. Yılmaz Fidan İslam Hukuku Anabilim Dalı yfidan@gumushane.edu.tr 6441
Arş. Gör. Rüveyda Yıldız İslam Hukuku Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Fetullah Yılmaz İslam Hukuku Anabilim Dalı fyilmaz@gumushane.edu.tr 6398
Arş. Gör. Tahir Karaman İslam Mezhepleri Tarihi Anabilim Dalı tahirkaraman@gumushane.edu.tr 6275
Arş. Gör. Mustafa Bal İslam Mezhepleri Tarihi Anabilim Dalı mbal@gumushane.edu.tr 6404
Öğr. Gör. Muhammet Aydın Kelam Anabilim Dalı maydin@gumushane.edu.tr 6417
Yrd. Doç. Dr. Berat Sarıkaya Kelam Anabilim Dalı beratsarikaya@gumushane.edu.tr 6442
Arş. Gör. Mustafa Bal Kelam Anabilim Dalı mbal@gumushane.edu.tr 6404
Prof. Dr. Selami Şimşek Tasavvuf Anabilim Dalı selamisimsek@gumushane.edu.tr 6368
Arş. Gör. Ahmet Vural Tasavvuf Anabilim Dalı avural@gumushane.edu.tr 6278
Arş. Gör. Furkan Ustakurt Tasavvuf Anabilim Dalı furkan.ustakurt@gumushane.edu.tr 6316
Yrd. Doç. Dr. Davut Şahin Tefsir Anabilim Dalı dsahin@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş Tefsir Anabilim Dalı abdaltuntas@gumushane.edu.tr 6287
Yrd. Doç. Dr. Nur Ahmet Kurban Tefsir Anabilim Dalı nurahmetkurban@gumushane.edu.tr 6297
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kayhan Tefsir Anabilim Dalı mustafakayhan@gumushane.edu.tr 6466