Akademik Bilgi Bankası

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Berat Sarıkaya İlahiyat Fakültesi beratsarikaya@gumushane.edu.tr 6292
Doç. Dr. Ali Kuzudişli İlahiyat Fakültesi akuzudisli@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hızır Hacıkeleşoğlu Din Psikolojisi Anabilim Dalı hizirhacikelesoglu@gumushane.edu.tr 6431
Arş. Gör. Harun Geçer Din Sosyolojisi Anabilim Dalı harun.gecer@gumushane.edu.tr 6319
Dr. Öğr. Üyesi Hamza Aktaş İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü haktas@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Fettahoğlu İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü Anabilim Dalı sfettahoglu@gumushane.edu.tr 6361
Dr. Öğr. Üyesi Hamza Aktaş İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü Anabilim Dalı haktas@gumushane.edu.tr 6384
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Yaşaroğlu İslam Tarihi Anabilim Dalı hasanyasaroglu@gumushane.edu.tr 6332
Dr. Öğr. Üyesi Ferdi Kiremitçi Türk İslam Edebiyatı Anabilim Dalı fkiremitci@gumushane.edu.tr 6310
Arş. Gör. Olcay Kocatürk Türk İslam Edebiyatı Anabilim Dalı olcaykocaturk@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Muhammed Sarı Türk İslam Sanatları Tarihi Anabilim Dalı muhammedsari@gumushane.edu.tr 6408
Arş. Gör. Adem Çetin Türk İslam Sanatları Tarihi Anabilim Dalı adem.cetin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hatice Kübra Özdemir Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı kubraozdemir@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Yeşim Fettahoğlu Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı yesimkurt@gumushane.edu.tr 6385
Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Fettahoğlu Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı sfettahoglu@gumushane.edu.tr 6361
Dr. Öğr. Üyesi Abdulvehhab Gözün Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı abdulvehhab.gozun@gumushane.edu.tr 6420
Arş. Gör. Zeynep Şimşek Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı zeynepsimsek@gumushane.edu.tr 6407
Öğr. Gör. Yavuz Gönan Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı yavuzgonan@gumushane.edu.tr 6349
Dr. Öğr. Üyesi Fikri Güney Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı fikriguney@gumushane.edu.tr 6303
Arş. Gör. Muhammet Berat Can Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı mberatcan@gumushane.edu.tr 6409
Öğr. Gör. Alam KHAN Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı alamiiu09@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Ali Abdelwahed ABDELHAMEED MOHAMED Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı aaabdelhameed@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. İslam Ahmed GAD SALEH Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı islamgad@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Adel Eldesoky ABDELHANNAN SHATLH Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı adelshatlh@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Abdulvehhab Gözün Hadis Anabilim Dalı abdulvehhab.gozun@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Ali Kuzudişli Hadis Anabilim Dalı akuzudisli@gumushane.edu.tr 6537
Arş. Gör. Ali Fuat Futsi Hadis Anabilim Dalı fuatfutsi@gumushane.edu.tr 6314
Arş. Gör. Hüseyin Altıntaş İslam Hukuku Anabilim Dalı huseyinaltintas@gumushane.edu.tr 6400
Dr. Öğr. Üyesi Yılmaz Fidan İslam Hukuku Anabilim Dalı yfidan@gumushane.edu.tr 6441
Arş. Gör. Rüveyda Yıldız İslam Hukuku Anabilim Dalı
Doç. Dr. Fetullah Yılmaz İslam Hukuku Anabilim Dalı fyilmaz@gumushane.edu.tr 6398
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Aydın İslam Mezhepleri Tarihi Anabilim Dalı maydin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mustafa Bal İslam Mezhepleri Tarihi Anabilim Dalı mbal@gumushane.edu.tr 6404
Arş. Gör. Tahir Karaman İslam Mezhepleri Tarihi Anabilim Dalı tahirkaraman@gumushane.edu.tr 6275
Arş. Gör. Aynur Atar Kelam Anabilim Dalı aynuratar@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Aydın Kelam Anabilim Dalı maydin@gumushane.edu.tr 6417
Dr. Öğr. Üyesi Berat Sarıkaya Kelam Anabilim Dalı beratsarikaya@gumushane.edu.tr 6442
Arş. Gör. Furkan Ustakurt Tasavvuf Anabilim Dalı furkan.ustakurt@gumushane.edu.tr 6316
Prof. Dr. Selami Şimşek Tasavvuf Anabilim Dalı selamisimsek@gumushane.edu.tr 6368
Arş. Gör. Ahmet Vural Tasavvuf Anabilim Dalı avural@gumushane.edu.tr 6278
Prof. Dr. Zafer Erginli Tasavvuf Anabilim Dalı zafer.erginli@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Davut Şahin Tefsir Anabilim Dalı dsahin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ayşe Aytekin Tefsir Anabilim Dalı ayseaytekin@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş Tefsir Anabilim Dalı abdaltuntas@gumushane.edu.tr 6287
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kayhan Tefsir Anabilim Dalı mustafakayhan@gumushane.edu.tr 6466