Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Doç. Dr. Pınar Hayaloğlu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi pinarhayaloglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Alper Veli Çam İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi alpercam@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Emrullah Mete İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı emrullah.mete@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Pınar Hayaloğlu İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı pinarhayaloglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatma Can İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı fatmacan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Gizem Akbulut İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı gizemakbulut@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mürşit Recepoğlu İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı mursitrecepoglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hikmet Gülçin Beken İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı hgulcin.beken@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Burak Seyhan İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı burakseyhan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ayfer Özyılmaz İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı ayferagus@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Pınar Torun İktisat Politikası Anabilim Dalı pinartorun@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Bölükbaş İktisat Politikası Anabilim Dalı mehmetbolukbas@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mustafa Zuhal İktisat Politikası Anabilim Dalı mzuhal@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Suat Hayri Şentürk İktisat Politikası Anabilim Dalı suathayrisenturk@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Nuri Baltacı İktisat Politikası Anabilim Dalı nbaltaci@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Pınar Hayaloğlu İktisat Politikası Anabilim Dalı pinarhayaloglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ayşenur Karademir İktisat Tarihi Anabilim Dalı aysenurkarademir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatih Damlıbağ İktisat Tarihi Anabilim Dalı fdamlibag@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Pınar Hayaloğlu İktisat Teorisi Anabilim Dalı pinarhayaloglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Egemen İpek İktisat Teorisi Anabilim Dalı eipek@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Yıldırım Beyazıt Çiçen İktisat Teorisi Anabilim Dalı ybcicen@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akyol İktisat Teorisi Anabilim Dalı makyol@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Akkuş İktisat Teorisi Anabilim Dalı omerakkus@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Özlem İpek İktisat Teorisi Anabilim Dalı osekmen@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Orkun Çelik İktisat Teorisi Anabilim Dalı ocelik@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gürsan Civelek İktisat Teorisi Anabilim Dalı g.civelek@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mahmut Savaş Küçük İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü mahmutskucuk@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gökhan Kenek İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü gokhankenek@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Mehmet Ferhat Özbek İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü mfozbek@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Umut Denizli İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü udenizli@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Tuğçe Şimşek İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü
Arş. Gör. Ahmet Gökçe İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü ahmetgokce@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Osman Benk İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Mutlu Akyüz İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü aakyuz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Onur Hasan Özgün İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü ohozgun@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gökhan Kenek İnsan Kaynakları ve Yönetimi Anabilim Dalı gokhankenek@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Emel Yıldız İnsan Kaynakları ve Yönetimi Anabilim Dalı emelyildiz@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Mehmet Ferhat Özbek İnsan Kaynakları ve Yönetimi Anabilim Dalı mfozbek@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Birol Güven Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı bguven@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. İbrahim Karaaslan Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı ibrahimkaraaslan@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Hasan Ayaydın Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı hayaydin61@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Şerife Demirelli Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı sdemirelli@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gül Yeşilçelebi Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı gulyesilcelebi@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Alper Veli Çam Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı alpercam@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatih Akdeniz Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı fatihakdeniz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Abdullah Orhan Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı aorhan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Büşra Tosunoğlu Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı busra.tosunoglu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mahmut Erdoğan Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı mahmuterdogan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Muhlis Özdemir Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı muhlisozdemir@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Bahadır Şimşek Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı
Doç. Dr. Ekrem Cengiz Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı ekremcengiz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Handan Çam Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı hcam@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Salih Canözü Ticaret Hukuku Anabilim Dalı salihcanozu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Yasemin Tatlı Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı yasemintatli@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Seda Salman Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı sedasalman@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Onur İzmir Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı onurizmir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. İskender Peker Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı iskenderpeker@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Mutlu Akyüz Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı aakyuz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Salih Yıldız Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı salihyildiz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Orkun Demirbağ Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı orkundemirbag@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ayşegül Düzgün Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı aysegulcarkci@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Tarhan Okan Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı tarhanokan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Nazlı Seyhan Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı nazliarik@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Nazlı Keyifli Bütçe ve Mali Planlama Anabilim Dalı nazlikeyifli@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akyol Mali Hukuk Anabilim Dalı makyol@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Candan Yılmaz Mali Hukuk Anabilim Dalı candanyilmaz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Aykut Aydın Mali İktisat Anabilim Dalı aykutaydin@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Suat Hayri Şentürk Mali İktisat Anabilim Dalı suathayrisenturk@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Hanefi Topal Mali İktisat Anabilim Dalı mhtopal@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hümeyra Uğurlu Mali İktisat Anabilim Dalı humeyra.ugurlu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Barış Yıldız Mali İktisat Anabilim Dalı barisyildiz@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Suat Hayri Şentürk Maliye Teorisi Anabilim Dalı suathayrisenturk@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Canan Çakır Maliye Teorisi Anabilim Dalı ccakir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Muhammet Şahin Maliye Teorisi Anabilim Dalı sahin@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hamdi Furkan Günay Maliye Teorisi Anabilim Dalı hamdifurkangunay@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fethiye Ertuğrul Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı fertugrul@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Cemil Soylu Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı a.cemilsoylu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Necati Şükrü Bayramoğlu Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı necatibayramoglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Duygu Şimşek Aktaş Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı
Arş. Gör. Erol Ceylan Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı erol.ceylan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ergun Kalaycı Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı ergunkalayci@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Emre Cengiz Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı emrecengiz@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Cihan Kaymaz Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı cihankaymaz@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ömer Uğur Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı omerugur@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hasan Mahmut Kalkışım Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı hmkalkisim@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Nihat Yılmaz Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı nihatts@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Salih Akkanat Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı salihakkanat@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Metin Aksoy Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı metinaksoy@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ali Çiftçi Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı aciftci@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Kadir Sancak Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı kadirsancak@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatma Okur Çakıcı Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı fatmaokurcakici@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Bülent Bal Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı bbal@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Canan Çakır Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı ccakir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatma Okur Çakıcı Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı fatmaokurcakici@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. İmren Pınar Dülgar Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Hasan Mahmut Kalkışım Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı hmkalkisim@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Kadir Caner Doğan Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı kadircanerdogan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Kadir Sancak Uluslararası İlişkiler Abd kadirsancak@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Bülent Bal Uluslararası İlişkiler Abd bbal@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ceyda Tuna Bozdoğan Uluslararası İlişkiler Abd tceyda@gumushane.edu.tr