Akademik Bilgi Bankası

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Doç. Dr. Pınar Hayaloğlu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi pinarhayaloglu@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ali Çiftçi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi aciftci@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Nuri Baltacı İktisat Bölümü nbaltaci@gumushane.edu.tr 2222
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akyol İktisat Bölümü makyol@gumushane.edu.tr 2246
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Akkuş İktisat Bölümü omerakkus@gumushane.edu.tr 2226
Arş. Gör. Mürşit Recepoğlu İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı mursitrecepoglu@gumushane.edu.tr 2236
Arş. Gör. Burak Seyhan İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı burakseyhan@gumushane.edu.tr 2207
Arş. Gör. Ayfer Özyılmaz İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı ayferagus@gumushane.edu.tr 2241
Arş. Gör. Mehmet Ali Çakır İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı mehmetali.cakir@gumushane.edu.tr 2252
Dr. Öğr. Üyesi Hikmet Gülçin Beken İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı hgulcin.beken@gumushane.edu.tr 2249
Arş. Gör. Fatma Can Karadaş İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı fatmacan@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Gizem Yıldız İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı gizemakbulut@gumushane.edu.tr 2217
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Akkuş İktisat Politikası Anabilim Dalı omerakkus@gumushane.edu.tr 2226
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Koç İktisat Politikası Anabilim Dalı pinartorun@gumushane.edu.tr 2241
Arş. Gör. Mustafa Zuhal İktisat Politikası Anabilim Dalı mzuhal@gumushane.edu.tr 2248
Doç. Dr. Nuri Baltacı İktisat Politikası Anabilim Dalı nbaltaci@gumushane.edu.tr 2222
Dr. Öğr. Üyesi Ayşenur Karademir İktisat Tarihi Anabilim Dalı aysenurkarademir@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Fatih Damlıbağ İktisat Tarihi Anabilim Dalı fdamlibag@gumushane.edu.tr 2240
Öğr. Gör. Özlem İpek İktisat Teorisi Anabilim Dalı osekmen@gumushane.edu.tr 2231
Dr. Öğr. Üyesi Egemen İpek İktisat Teorisi Anabilim Dalı eipek@gumushane.edu.tr 2243
Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım Beyazıt Çiçen İktisat Teorisi Anabilim Dalı ybcicen@gumushane.edu.tr 2218
Arş. Gör. Gürsan Civelek İktisat Teorisi Anabilim Dalı g.civelek@gumushane.edu.tr 2214
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akyol İktisat Teorisi Anabilim Dalı makyol@gumushane.edu.tr 2246
Doç. Dr. Pınar Hayaloğlu İktisat Teorisi Anabilim Dalı pinarhayaloglu@gumushane.edu.tr 2239
Arş. Gör. Orkun Çelik İktisat Teorisi Anabilim Dalı ocelik@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Mehmet Ferhat Özbek İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü mfozbek@gumushane.edu.tr 2123
Doç. Dr. Ahmet Mutlu Akyüz İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü aakyuz@gumushane.edu.tr 2190
Dr. Öğr. Üyesi Emel Yıldız İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü emelyildiz@gumushane.edu.tr 2177
Doç. Dr. Mehmet Ferhat Özbek İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı mfozbek@gumushane.edu.tr 2123
Doç. Dr. Ahmet Mutlu Akyüz İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı aakyuz@gumushane.edu.tr 2190
Dr. Öğr. Üyesi Emel Yıldız İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı emelyildiz@gumushane.edu.tr 2177
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Gökçe İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı ahmetgokce@gumushane.edu.tr 2187
Arş. Gör. Umut Denizli İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı udenizli@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mahmut Savaş Küçük İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı mahmutskucuk@gumushane.edu.tr 2219
Arş. Gör. Osman Benk İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı osmanbenk@gmail.com 2267
Arş. Gör. Gökhan Kenek İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı gokhankenek@gumushane.edu.tr 2267
Arş. Gör. Tuğçe Şimşek İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı tugce.simsek@gumushane.edu.tr 2260
Arş. Gör. Onur Hasan Özgün İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı ohozgun@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Hasan Ayaydın İşletme Bölümü hayaydin61@gumushane.edu.tr 2122
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Tatlı İşletme Bölümü yasemintatli@gumushane.edu.tr 2191
Dr. Öğr. Üyesi Orkun Demirbağ İşletme Bölümü orkundemirbag@gumushane.edu.tr 2176
Dr. Öğr. Üyesi Büşra Tosunoğlu Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı busra.tosunoglu@gumushane.edu.tr 2170
Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Erdoğan Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı mahmuterdogan@gumushane.edu.tr 2199
Arş. Gör. Gül Yeşilçelebi Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı gulyesilcelebi@gumushane.edu.tr 2173
Arş. Gör. Abdullah Orhan Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı aorhan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatih Akdeniz Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı fatihakdeniz@gumushane.edu.tr 2181
Arş. Gör. Birol Güven Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı bguven@gumushane.edu.tr 2180
Doç. Dr. Alper Veli Çam Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı alpercam@gumushane.edu.tr 2112
Doç. Dr. Hasan Ayaydın Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı hayaydin61@gumushane.edu.tr 2122
Arş. Gör. İbrahim Karaaslan Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı ibrahimkaraaslan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Nazlı Seyhan Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı nazliarik@gumushane.edu.tr 2197
Arş. Gör. Ahmet Bahadır Şimşek Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı abahadirsimsek@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Ekrem Cengiz Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı ekremcengiz@gumushane.edu.tr 2202
Dr. Öğr. Üyesi Muhlis Özdemir Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı muhlisozdemir@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Salih Canözü Ticaret Hukuku Anabilim Dalı salihcanozu@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Büşra Tosunoğlu Ticaret Hukuku Anabilim Dalı busra.tosunoglu@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Salih Yıldız Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı salihyildiz@gumushane.edu.tr 2201
Arş. Gör. Onur İzmir Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı onurizmir@gumushane.edu.tr 2179
Arş. Gör. Seda Salman Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı sedasalman@gumushane.edu.tr 2173
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Tatlı Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı yasemintatli@gumushane.edu.tr 2191
Doç. Dr. İskender Peker Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı iskenderpeker@gumushane.edu.tr 2194
Arş. Gör. Şerife Demirelli Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı sdemirelli@gumushane.edu.tr 2125
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Düzgün Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı aysegulcarkci@gumushane.edu.tr 2125
Dr. Öğr. Üyesi Orkun Demirbağ Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı orkundemirbag@gumushane.edu.tr 2176
Doç. Dr. Mehmet Hanefi Topal Maliye Bölümü mhtopal@gumushane.edu.tr 2369
Arş. Gör. Dr. Nazlı Keyifli Bütçe ve Mali Planlama Anabilim Dalı nazlikeyifli@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Candan Yılmaz Uğur Mali Hukuk Anabilim Dalı candanyilmaz@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Barış Yıldız Mali İktisat Anabilim Dalı barisyildiz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hümeyra Uğurlu Mali İktisat Anabilim Dalı humeyra.ugurlu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Aykut Aydın Mali İktisat Anabilim Dalı aykutaydin@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Mehmet Hanefi Topal Mali İktisat Anabilim Dalı mhtopal@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Hamdi Furkan Günay Maliye Teorisi Anabilim Dalı hamdifurkangunay@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Suat Hayri Şentürk Maliye Teorisi Anabilim Dalı suathayrisenturk@gumushane.edu.tr 2374
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Şahin Maliye Teorisi Anabilim Dalı sahin@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Nihat Yılmaz Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü nihatts@gumushane.edu.tr 2116
Dr. Öğr. Üyesi Kadir Caner Doğan Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü kadircanerdogan@gumushane.edu.tr 2270
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Okur Çakıcı Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü fatmaokurcakici@gumushane.edu.tr 2275
Arş. Gör. Ahmet Cemil Soylu Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı a.cemilsoylu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Erol Ceylan Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı erol.ceylan@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Canan Çakır Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı ccakir@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Duygu Şimşek Aktaş Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı duygu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fethiye Küçük Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı fertugrul@gumushane.edu.tr 2254
Arş. Gör. Ergun Kalaycı Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı ergunkalayci@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Uğur Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı omerugur@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Emre Cengiz Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı emrecengiz@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Metin Aksoy Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı metinaksoy@gumushane.edu.tr 2257
Dr. Öğr. Üyesi Ali Çiftçi Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı aciftci@gumushane.edu.tr 2559
Dr. Öğr. Üyesi Hande Erol Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı handezeyneperol@outlook.com
Arş. Gör. Hasan Bozkurt Çelik Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı h.bozkurtcelik@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Nihat Yılmaz Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı nihatts@gumushane.edu.tr 2116
Doç. Dr. Salih Akkanat Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı salihakkanat@gumushane.edu.tr 2549
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Okur Çakıcı Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı fatmaokurcakici@gumushane.edu.tr 2275
Dr. Öğr. Üyesi Canan Çakır Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı ccakir@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. İmren Pınar Dülgar Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı pinar.dulgar@hotmail.com
Dr. Öğr. Üyesi Kadir Caner Doğan Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı kadircanerdogan@gumushane.edu.tr 2270
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Mahmut Kalkışım Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı hmkalkisim@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Kadir Sancak Uluslararası İlişkiler Bölümü kadirsancak@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Kadir Sancak Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı kadirsancak@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Bal Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı bbal@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ceyda Tuna Bozdoğan Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı tceyda@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Handan Çam Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü hcam@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Mutlu Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü tugbamutlu@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ünlü Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü ramazanunlu@gmail.com
Dr. Öğr. Üyesi Handan Çam Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı hcam@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ünlü Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı ramazanunlu@gmail.com
Arş. Gör. Kübra Şimşek Demirbağ Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı kubrasimsek@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Banu Bolayır Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı banubolayir@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Mutlu Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı tugbamutlu@gumushane.edu.tr