Akademik Bilgi Bankası

Edebiyat Fakültesi

Edebiyat Fakültesi

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Prof. Dr. Bayram Nazır Edebiyat Fakültesi bayramnazir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Kemal Saylan Edebiyat Fakültesi kemalsaylan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Merve Karaçay Türkal Edebiyat Fakültesi mkturkal@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatma Yıldırmış Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr 6090
Yrd. Doç. Dr. Fatih Yalçın Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü fyalcin@gumushane.edu.tr 6076
Yrd. Doç. Dr. Fatma Yıldırmış Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr 6090
Yrd. Doç. Dr. Yeşim Işık Bağrıaçık Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı yesimisik@gumushane.edu.tr 6132
Arş. Gör. Ahmet Selman Yiğit Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı ahmetselman.yigit@gumushane.edu.tr 6111
Arş. Gör. Gül Nihal Kul Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı gulnihalinal@gumushane.edu.tr 6459
Yrd. Doç. Dr. Engin Gökçür Yeni Türk Dili Anabilim Dalı engingokcur@gumushane.edu.tr 6077
Arş. Gör. Mesut Kürüm Yeni Türk Dili Anabilim Dalı mkurum@gumushane.edu.tr 6137
Öğr. Gör. Nihan Budak Yeni Türk Dili Anabilim Dalı nihanbiyikli@gumushane.edu.tr 6121
Arş. Gör. Fatih Uyar Yeni Türk Dili Anabilim Dalı fatihuyar@gumushane.edu.tr 6133
Yrd. Doç. Dr. Fatih Yalçın Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı fyalcin@gumushane.edu.tr 6076
Yrd. Doç. Dr. Yakup Topal Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı yakuptopal@gumushane.edu.tr 6126
Okutman Hakan Başgöze Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı hakanbasgoze@gumushane.edu.tr 6457
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Ayyıldız Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı mustafaayyildiz@gumushane.edu.tr 6104
Arş. Gör. Haci İbrahim Güney Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı ibrahimgny@gumushane.edu.tr 6115
Yrd. Doç. Dr. Recep Çelik Tarih Bölümü recepcelik@gumushane.edu.tr 6027
Yrd. Doç. Dr. Merve Karaçay Türkal Tarih Bölümü mkturkal@gumushane.edu.tr 6210
Prof. Dr. Kemal Çelik Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalı kcelik@gumushane.edu.tr 6068
Yrd. Doç. Dr. Recep Çelik Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalı recepcelik@gumushane.edu.tr 6027
Arş. Gör. Mehmet Yunus Akrep Eskiçağ Tarihi Anabilim Dalı m.yunusakrep@gumushane.edu.tr 6025
Arş. Gör. Eray Demirli Genel Türk Tarihi Anabilim Dalı demirli@gumushane.edu.tr 6473
Yrd. Doç. Dr. Merve Karaçay Türkal Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı mkturkal@gumushane.edu.tr 6210
Arş. Gör. Fatih Şen Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı fatih.sen@gumushane.edu.tr 6472
Arş. Gör. Nuri Kaya Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı nurikaya@gumushane.edu.tr 6072
Yrd. Doç. Dr. Hakkı Yapıcı Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı hyapici@gumushane.edu.tr 6013
Yrd. Doç. Dr. Kemal Saylan Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı kemalsaylan@gumushane.edu.tr 6212
Doç. Dr. Özgür Yılmaz Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı ozguryilmaz@gumushane.edu.tr 6044
Yrd. Doç. Dr. İlhan Gök Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı ilhangok@gumushane.edu.tr 6014
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Fatih Gökçek Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı mehmetfatihgokcek@gumushane.edu.tr 6026
Yrd. Doç. Dr. Kemal Saylan Tarih Bölümü kemalsaylan@gumushane.edu.tr 6212
Yrd. Doç. Dr. Yakup Kahraman Felsefe Bölümü yakupkahraman@gumushane.edu.tr 6156
Yrd. Doç. Dr. Seda Özsoy Felsefe Bölümü sedaozsoy@gumushane.edu.tr 6182
Yrd. Doç. Dr. Seda Özsoy Bilim Tarihi Anabilim Dalı sedaozsoy@gumushane.edu.tr 6182
Yrd. Doç. Dr. Ümit Öztürk Felsefe Tarihi Anabilim Dalı uozturk@gumushane.edu.tr 6183
Arş. Gör. Muhammed Ahmet Tüzen Felsefe Tarihi Anabilim Dalı atuzen@gumushane.edu.tr 6191
Arş. Gör. Peyyamisefa Gülay Felsefe Tarihi Anabilim Dalı peyyami.sefa@gumushane.edu.tr 6189
Arş. Gör. Aslı Üner Sistematik Felsefe ve Mantık Anabilim Dalı asliuner@gumushane.edu.tr 6162
Yrd. Doç. Dr. Yakup Kahraman Sistematik Felsefe ve Mantık Anabilim Dalı yakupkahraman@gumushane.edu.tr 6156
Yrd. Doç. Dr. Celal Yeşilçayır Sistematik Felsefe ve Mantık Anabilim Dalı cyesilcayir@gumushane.edu.tr 6212
Arş. Gör. Sinan Kösedağ Türk İslam ve Düşünce Tarihi Anabilim Dalı sinankosedag@gumushane.edu.tr 6205
Yrd. Doç. Dr. Arif Çiçek Sosyoloji Bölümü arifcicek@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6167
Yrd. Doç. Dr. Orhan Bingöl Sosyoloji Bölümü orhanbingol@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6178
Yrd. Doç. Dr. Sefa Erbaş Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı sefaerbas@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6199
Arş. Gör. Erkan Dikici Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı erkandikici@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6454
Yrd. Doç. Dr. Arif Çiçek Kurumlar Sosyolojisi Anabilim Dalı arifcicek@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6167
Arş. Gör. Alperen Gençosmanoğlu Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalı alperen.gencosmanoglu@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6462
Yrd. Doç. Dr. Orhan Bingöl Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalı orhanbingol@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6178
Arş. Gör. Fatma Karaaslan İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı fatma.karaaslan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Oğuz Han Karahan İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı karahanoguzhan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mümin Hakkıoğlu İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı muminhakkioglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Muhammed Enes Karacoşkun Gelişim Psikoloji Anabilim Dalı
Arş. Gör. Bahtım Kütük Gelişim Psikoloji Anabilim Dalı
Arş. Gör. Ahmet Temel Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı ahmet.temel@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Orhan Kaya Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı
Arş. Gör. Elvan Kiremitçi Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı