Akademik Bilgi Bankası

Edebiyat Fakültesi

Edebiyat Fakültesi

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Prof. Dr. Bayram Nazır Edebiyat Fakültesi bayramnazir@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Kemal Saylan Edebiyat Fakültesi kemalsaylan@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Merve Karaçay Türkal Edebiyat Fakültesi mkturkal@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Yıldırmış Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr 6090
Doç. Dr. Fatih Yalçın Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü fyalcin@gumushane.edu.tr 6076
Dr. Öğr. Üyesi Musa Tılfarlıoğlu Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı musa.tilfarlioglu@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Yıldırmış Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr 6090
Dr. Öğr. Üyesi Yeşim Işık Bağrıaçık Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı yesimisik@gumushane.edu.tr 6132
Arş. Gör. Ahmet Selman Yiğit Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı ahmetselman.yigit@gumushane.edu.tr 6111
Arş. Gör. Gül Nihal Kul Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı gulnihalinal@gumushane.edu.tr 6459
Dr. Öğr. Üyesi Cihangir Kızılözen Yeni Türk Dili Anabilim Dalı cihangir.kizilozen@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Engin Gökçür Yeni Türk Dili Anabilim Dalı engingokcur@gumushane.edu.tr 6077
Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir Kırbaş Yeni Türk Dili Anabilim Dalı abdulkadirkirbas@gumushane.edu.tr 6106
Arş. Gör. Mesut Kürüm Yeni Türk Dili Anabilim Dalı mkurum@gumushane.edu.tr 6137
Öğr. Gör. Nihan Budak Yeni Türk Dili Anabilim Dalı nihanbiyikli@gumushane.edu.tr 6121
Arş. Gör. Fatih Uyar Yeni Türk Dili Anabilim Dalı fatihuyar@gumushane.edu.tr 6133
Dr. Öğr. Üyesi Zehra Yazbahar Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı zyazbahar@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Fatih Yalçın Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı fyalcin@gumushane.edu.tr 6076
Dr. Öğr. Üyesi Yakup Topal Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı yakuptopal@gumushane.edu.tr 6126
Öğr. Gör. Hakan Başgöze Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı hakanbasgoze@gumushane.edu.tr 6457
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Ayyıldız Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı mustafaayyildiz@gumushane.edu.tr 6104
Arş. Gör. Haci İbrahim Güney Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı ibrahimgny@gumushane.edu.tr 6115
Arş. Gör. Mehmet Yunus Aktürk Eskiçağ Tarihi Anabilim Dalı m.yunusakrep@gumushane.edu.tr 6025
Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yanar Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı syanar@gumushane.edu.tr 6015
Dr. Öğr. Üyesi Merve Karaçay Türkal Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı mkturkal@gumushane.edu.tr 6210
Arş. Gör. Fatih Şen Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı fatih.sen@gumushane.edu.tr 6472
Arş. Gör. Nuri Kaya Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı nurikaya@gumushane.edu.tr 6072
Dr. Öğr. Üyesi İlhan Gök Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı ilhangok@gumushane.edu.tr 6014
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fatih Gökçek Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı mehmetfatihgokcek@gumushane.edu.tr 6026
Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Yapıcı Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı hyapici@gumushane.edu.tr 6013
Dr. Öğr. Üyesi Kemal Saylan Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı kemalsaylan@gumushane.edu.tr 6212
Doç. Dr. Özgür Yılmaz Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı ozguryilmaz@gumushane.edu.tr 0456 233 10 00/6044
Prof. Dr. Bayram Nazır Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı bayramnazir@gumushane.edu.tr 6226
Prof. Dr. Kemal Çelik Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalı kcelik@gumushane.edu.tr 6068
Dr. Öğr. Üyesi Recep Çelik Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalı recepcelik@gumushane.edu.tr 6027
Arş. Gör. Eray Demirli Genel Türk Tarihi Anabilim Dalı demirli@gumushane.edu.tr 6473
Doç. Dr. Yakup Kahraman Felsefe Bölümü yakupkahraman@gumushane.edu.tr 6156
Dr. Öğr. Üyesi Seda Özsoy Felsefe Bölümü sedaozsoy@gumushane.edu.tr 6182
Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Ahmet Tüzen Felsefe Bölümü atuzen@gumushane.edu.tr 6154
Dr. Öğr. Üyesi Seda Özsoy Bilim Tarihi Anabilim Dalı sedaozsoy@gumushane.edu.tr 6182
Doç. Dr. Yakup Kahraman Felsefe Tarihi Anabilim Dalı yakupkahraman@gumushane.edu.tr 6156
Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Ahmet Tüzen Felsefe Tarihi Anabilim Dalı atuzen@gumushane.edu.tr 6154
Dr. Öğr. Üyesi Ümit Öztürk Felsefe Tarihi Anabilim Dalı uozturk@gumushane.edu.tr 6183
Arş. Gör. Peyyamisefa Gülay Felsefe Tarihi Anabilim Dalı peyyami.sefa@gumushane.edu.tr 6189
Dr. Öğr. Üyesi Celal Yeşilçayır Sistematik Felsefe ve Mantık Anabilim Dalı cyesilcayir@gumushane.edu.tr 6152
Arş. Gör. Aslı Üner Sistematik Felsefe ve Mantık Anabilim Dalı asliuner@gumushane.edu.tr 6162
Arş. Gör. Sinan Kösedağ Türk İslam ve Düşünce Tarihi Anabilim Dalı sinankosedag@gumushane.edu.tr 6205
Dr. Öğr. Üyesi Orhan Bingöl Sosyoloji Bölümü orhanbingol@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6178
Dr. Öğr. Üyesi Arif Çiçek Sosyoloji Bölümü arifcicek@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6167
Dr. Öğr. Üyesi Sefa Erbaş Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı sefaerbas@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6199
Arş. Gör. Erkan Dikici Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı erkandikici@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6454
Dr. Öğr. Üyesi Arif Çiçek Kurumlar Sosyolojisi Anabilim Dalı arifcicek@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6167
Dr. Öğr. Üyesi Orhan Bingöl Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalı orhanbingol@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6178
Arş. Gör. Alperen Gençosmanoğlu Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalı alperen.gencosmanoglu@gumushane.edu.tr 0456 233 1000/ 6462
Dr. Öğr. Üyesi Mümin Hakkıoğlu İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı muminhakkioglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatma Karaaslan İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı fatma.karaaslan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Oğuz Han Karahan İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı karahanoguzhan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Muhammed Enes Karacoşkun Gelişim Psikoloji Anabilim Dalı enes.karacoskun@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Bahtım Kütük Gelişim Psikoloji Anabilim Dalı
Arş. Gör. Ahmet Temel Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı ahmet.temel@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Orhan Kaya Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı
Arş. Gör. Elvan Kiremitçi Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı
Dr. Öğr. Üyesi İlter Kutlu Hatipoğlu Fiziki Coğrafya Anabilim Dalı ilter.hatipoglu@gumushane.edu.tr