Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Prof. Dr. Bayram Nazır Edebiyat Fakültesi bayramnazir@gumushane.edu.tr
Okutman Hakan Başgöze Edebiyat Fakültesi hakanbasgoze@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Yakup Kahraman Felsefe Bölümü yakupkahraman@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Seda Özsoy Bilim Tarihi Anabilim Dalı sedaozsoy@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Peyyamisefa Gülay Felsefe Tarihi Anabilim Dalı peyyami.sefa@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ümit Öztürk Felsefe Tarihi Anabilim Dalı uozturk@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Celal Yeşilçayır Felsefe Tarihi Anabilim Dalı cyesilcayir@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Muhammed Ahmet Tüzen Felsefe Tarihi Anabilim Dalı atuzen@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Celal Yeşilçayır Sistematik Felsefe ve Mantık Anabilim Dalı cyesilcayir@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Yakup Kahraman Sistematik Felsefe ve Mantık Anabilim Dalı yakupkahraman@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Aslı Üner Sistematik Felsefe ve Mantık Anabilim Dalı asliuner@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Sinan Kösedağ Türk İslam ve Düşünce Tarihi Anabilim Dalı sinankosedag@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Oğuz Han Karahan İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı karahanoguzhan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mümin Hakkıoğlu İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı muminhakkioglu@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatma Karaaslan İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı fatma.karaaslan@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Temel Deneysel Psikoloji Anabilim Dalı ahmet.temel@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Bahtım Kütük Gelişim Psikoloji Anabilim Dalı
Arş. Gör. Ahmet Temel Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı ahmet.temel@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Orhan Kaya Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı
Arş. Gör. Elvan Kiremitçi Uygulamalı Psikoloji Anabilim Dalı
Yrd. Doç. Dr. Arif Çiçek Sosyoloji Bölümü arifcicek@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Orhan Bingöl Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı orhanbingol@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Erkan Dikici Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı erkandikici@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Arif Çiçek Kurumlar Sosyolojisi Anabilim Dalı arifcicek@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Orhan Bingöl Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalı orhanbingol@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Alperen Gençosmanoğlu Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalı alperen.gencosmanoglu@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Kemal Çelik Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalı kcelik@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Recep Çelik Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalı recepcelik@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mehmet Yunus Akrep Eskiçağ Tarihi Anabilim Dalı m.yunusakrep@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Eray Demirli Genel Türk Tarihi Anabilim Dalı demirli@gumushane.edu.tr 1679
Arş. Gör. Fatih Şen Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı fatih.sen@gumushane.edu.tr 1680
Yrd. Doç. Dr. Merve Karaçay Türkal Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı mkturkal@gumushane.edu.tr 1726
Arş. Gör. Nuri Kaya Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı nurikaya@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Özgür Yılmaz Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı ozguryilmaz@gumushane.edu.tr 1684
Yrd. Doç. Dr. Kemal Saylan Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı kemalsaylan@gumushane.edu.tr 1740
Yrd. Doç. Dr. Hakkı Yapıcı Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı hyapici@gumushane.edu.tr 1659
Yrd. Doç. Dr. İlhan Gök Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı ilhangok@gumushane.edu.tr 1654
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Fatih Gökçek Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı mehmetfatihgokcek@gumushane.edu.tr 1653
Yrd. Doç. Dr. Kemal Saylan Tarih Bölümü kemalsaylan@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Engin Gökçür Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü engingokcur@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatma Yıldırmış Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatma Yıldırmış Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı fatma.yildirmis@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Yeşim Işık Bağrıaçık Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı yesimisik@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Selman Yiğit Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı ahmetselman.yigit@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Gül Nihal Kul Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı gulnihalinal@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Engin Gökçür Yeni Türk Dili Anabilim Dalı engingokcur@gumushane.edu.tr
Öğr. Gör. Nihan Budak Yeni Türk Dili Anabilim Dalı nihanbiyikli@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Fatih Uyar Yeni Türk Dili Anabilim Dalı fatihuyar@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Mesut Kürüm Yeni Türk Dili Anabilim Dalı mkurum@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Fatih Yalçın Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı fyalcin@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Yakup Topal Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı yakuptopal@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Ayyıldız Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı mustafaayyildiz@gumushane.edu.tr
Arş. Gör. Haci İbrahim Güney Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı ibrahimgny@gumushane.edu.tr