Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Turan Fen Bilimleri Enstitüsü ibrahimturan@gumushane.edu.tr 1850, 3995
Yrd. Doç. Dr. Bülent Akar Fen Bilimleri Enstitüsü bulentakar@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Ferkan Sipahi Fen Bilimleri Enstitüsü ferkansipahi@gumushane.edu.tr 1711-3995
Yrd. Doç. Dr. Hasan Tahsin Bostancı Fen Bilimleri Enstitüsü htbostanci@gumushane.edu.tr 1761-3986
Yrd. Doç. Dr. Emre Özyurt Fen Bilimleri Enstitüsü emre.ozyurt@gumushane.edu.tr 1635-3997
Prof. Dr. Murat Küçük Biyoteknoloji Anabilim Dalı muratkucuk@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Ali Gündoğdu Biyoteknoloji Anabilim Dalı aligundogdu@gumushane.edu.tr 1870
Prof. Dr. İsmet Sezer Biyoteknoloji Anabilim Dalı isezer@gumushane.edu.tr 1606
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Turan Biyoteknoloji Anabilim Dalı ibrahimturan@gumushane.edu.tr 1850
Yrd. Doç. Dr. Kağan Kılınç Biyoteknoloji Anabilim Dalı kagankilinc@gumushane.edu.tr 1849
Yrd. Doç. Dr. Cemalettin Baltacı Biyoteknoloji Anabilim Dalı cbaltaci11@gumushane.edu.tr 1731
Yrd. Doç. Dr. Engin Gündoğdu Biyoteknoloji Anabilim Dalı engingundogdu@gumushane.edu.tr 1855
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Nuri Ural Biyoteknoloji Anabilim Dalı m.nuriural@gumushane.edu.tr 1072
Yrd. Doç. Dr. Seda Nemli Biyoteknoloji Anabilim Dalı sedanemli@gumushane.edu.tr 1846
Doç. Dr. Sevim Beyza Öztürk Sarıkaya Biyoteknoloji Anabilim Dalı beyzasarikaya@gumushane.edu.tr 1863
Doç. Dr. Osman Üçüncü Biyoteknoloji Anabilim Dalı osmanucuncu@gumushane.edu.tr 1852
Yrd. Doç. Dr. Zühal Okcu Biyoteknoloji Anabilim Dalı zuhalokcu@gumushane.edu.tr 1860
Yrd. Doç. Dr. Ebru Emine Şüküroğlu Biyoteknoloji Anabilim Dalı eesukuroglu@gumushane.edu.tr 1642
Yrd. Doç. Dr. Nuri Güleşci Biyoteknoloji Anabilim Dalı nurigulesci@gumushane.edu.tr 3803
Doç. Dr. Huri İlyasoğlu Biyoteknoloji Anabilim Dalı hilyasoglu@gumushane.edu.tr 3817
Yrd. Doç. Dr. Nesibe Arslan Burnaz Biyoteknoloji Anabilim Dalı nesibeburnaz@gumushane.edu.tr 3804
Yrd. Doç. Dr. Sevil Cengiz Biyoteknoloji Anabilim Dalı sevil_cengiz@gumushane.edu.tr 3830
Yrd. Doç. Dr. Nurçin Küçük Kent Biyoteknoloji Anabilim Dalı nurcinkucuk@gumushane.edu.tr 3839
Yrd. Doç. Dr. Melih Okcu Biyoteknoloji Anabilim Dalı melihokcu@gumushane.edu.tr 2921
Yrd. Doç. Dr. Cemalettin Aygün Biyoteknoloji Anabilim Dalı caygun@gumushane.edu.tr 1604
Yrd. Doç. Dr. Tuba Acet Biyoteknoloji Anabilim Dalı tubaacet@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Halil Yolcu Biyoteknoloji Anabilim Dalı halilyolcu@gumushane.edu.tr 3728
Yrd. Doç. Dr. Emrah Kaplan Biyoteknoloji Anabilim Dalı ekaplan@gumushane.edu.tr 1658
Yrd. Doç. Dr. Fatih Gül Biyoteknoloji Anabilim Dalı fatih@gumushane.edu.tr 1683
Doç. Dr. Ali Gündoğdu Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı aligundogdu@gumushane.edu.tr 1870
Doç. Dr. Osman Üçüncü Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı osmanucuncu@gumushane.edu.tr 1861-3400
Doç. Dr. Huri İlyasoğlu Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı hilyasoglu@gumushane.edu.tr 3817
Yrd. Doç. Dr. Cemalettin Baltacı Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı cbaltaci11@gumushane.edu.tr 3223
Doç. Dr. Sevim Beyza Öztürk Sarıkaya Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı beyzasarikaya@gumushane.edu.tr 1863
Yrd. Doç. Dr. Engin Gündoğdu Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı engingundogdu@gumushane.edu.tr 1855
Yrd. Doç. Dr. Zühal Okcu Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı zuhalokcu@gumushane.edu.tr 1860
Yrd. Doç. Dr. Ferhat Yüksel Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı ferhatyuksel@gumushane.edu.tr 3600
Doç. Dr. Bilge Bahar Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı bilgebahar@gumushane.edu.tr 1966
Prof. Dr. Bahri Bayram Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı bbayram@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hasan Tahsin Bostancı Harita Mühendisliği Anabilim Dalı htbostanci@gumushane.edu.tr 1761
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Aşık Harita Mühendisliği Anabilim Dalı yasik@gumushane.edu.tr 1760
Doç. Dr. Fatih Döner Harita Mühendisliği Anabilim Dalı fatihdoner@gumushane.edu.tr 1765
Prof. Dr. Salim Serkan Nas İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı serkannas@gumushane.edu.tr 1643
Prof. Dr. Şükrü Yetgin İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı syetgin@gumushane.edu.tr 1628
Doç. Dr. Tufan Çakır İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı tcakir@gumushane.edu.tr 1633
Doç. Dr. Özlem Çavdar İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı ozlemcavdar@gumushane.edu.tr 1627
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çullu İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı mcullu@gumushane.edu.tr 1623
Yrd. Doç. Dr. Fatih Saka İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı fatihsaka@gumushane.edu.tr 1630
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Durmaz İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı mustafadurmaz@gumushane.edu.tr 1648
Yrd. Doç. Dr. Osman Kara İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı osmankara@gumushane.edu.tr 1636
Yrd. Doç. Dr. Emine Çoruh İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı eminecoruh@gumushane.edu.tr 1622
Yrd. Doç. Dr. Emre Özyurt İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı emre.ozyurt@gumushane.edu.tr 1693-3997
Doç. Dr. Saime Şahinöz İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı drsaimesahinoz@gumushane.edu.tr 3833
Doç. Dr. Elif Çelenk Kaya İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı elifckaya@gumushane.edu.tr 3836
Prof. Dr. Şükrü Yetgin İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı syetgin@gumushane.edu.tr 1628
Prof. Dr. İsmet Sezer İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı isezer@gumushane.edu.tr 1606
Doç. Dr. Sedat Bostan İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı sbostan@gumushane.edu.tr 3863
Doç. Dr. Saime Şahinöz İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı drsaimesahinoz@gumushane.edu.tr 3833
Yrd. Doç. Dr. Talat Özden İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı talatozden@gumushane.edu.tr 1657
Yrd. Doç. Dr. Nuri Güleşci İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı nurigulesci@gumushane.edu.tr 3838
Yrd. Doç. Dr. Aydın Kıvanç İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı aydinkivanc@gumushane.edu.tr 3854
Yrd. Doç. Dr. Turgut Şahinöz İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı drsahinoz@gumushane.edu.tr 3861
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Burhan Çakıcı İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı ahmetburhan@gumushane.edu.tr 3857
Yrd. Doç. Dr. Taşkın Kılıç İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı taskinkilic@gumushane.edu.tr 3816
Doç. Dr. Ferkan Sipahi Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı ferkansipahi@gumushane.edu.tr 1711
Prof. Dr. Abdurrahman Dokuz Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı dokuz@gumushane.edu.tr 1695
Doç. Dr. Abdullah Kaygusuz Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı akaygusuz@gumushane.edu.tr 1707
Doç. Dr. Çiğdem Saydam Eker Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı csaydam@gumushane.edu.tr 1709
Yrd. Doç. Dr. Serhat Dağ Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı serhatdag@gumushane.edu.tr 1698
Doç. Dr. Alaaddin Vural Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı vural@gumushane.edu.tr 1713
Yrd. Doç. Dr. Selçuk Alemdağ Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı selcuk@gumushane.edu.tr 1699
Yrd. Doç. Dr. Enver Akaryalı Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı eakaryali@gumushane.edu.tr 1696
Yrd. Doç. Dr. Emre Aydınçakır Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı emre@gumushane.edu.tr 1706
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Gücer Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı maligucer@gumushane.edu.tr 1716
Prof. Dr. İsmet Sezer Makine Mühendisliği Anabilim Dalı isezer@gumushane.edu.tr 1606
Yrd. Doç. Dr. Kemal Kuvvet Makine Mühendisliği Anabilim Dalı kuvvet@gumushane.edu.tr 1602
Yrd. Doç. Dr. Birol Şahin Makine Mühendisliği Anabilim Dalı bsahin@gumushane.edu.tr 1609
Yrd. Doç. Dr. Eda Feyza Akyürek Makine Mühendisliği Anabilim Dalı edafeyza@gumushane.edu.tr 1611
Yrd. Doç. Dr. İlhan Çelik Makine Mühendisliği Anabilim Dalı ilhancelik@gumushane.edu.tr 1607
Yrd. Doç. Dr. Ebru Emine Şüküroğlu Makine Mühendisliği Anabilim Dalı eesukuroglu@gumushane.edu.tr 1642
Prof. Dr. Charyyar Ashyralyyev Matematik Mühendisliği Anabilim Dalı charyyar@gumushane.edu.tr 1914
Doç. Dr. Ahmet Gökdoğan Matematik Mühendisliği Anabilim Dalı gokdogan@gumushane.edu.tr 1918
Doç. Dr. Mehmet Merdan Matematik Mühendisliği Anabilim Dalı mmerdan@gumushane.edu.tr 1952
Doç. Dr. Yaşar Akkan Matematik Mühendisliği Anabilim Dalı akkanyasar61@gumushane.edu.tr 1732
Doç. Dr. Zafer Çakır Matematik Mühendisliği Anabilim Dalı zafer@gumushane.edu.tr 1917
Yrd. Doç. Dr. Lale Cona Matematik Mühendisliği Anabilim Dalı lalecona@gumushane.edu.tr 1940
Yrd. Doç. Dr. Nihan Güngör Matematik Mühendisliği Anabilim Dalı nihangungor@gumushane.edu.tr 1951
Prof. Dr. Selim Şen Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı selimsen@gumushane.edu.tr 2932
Doç. Dr. Özgün Kalkışım Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı ozgunkalkisim@gumushane.edu.tr 2920-3901
Doç. Dr. Duygu Özdeş Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı duyguozdes@gumushane.edu.tr 2902
Prof. Dr. Günay Çakır Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı gcakir@gumushane.edu.tr 2933
Doç. Dr. Elif Çelenk Kaya Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı elifckaya@gumushane.edu.tr 3854
Yrd. Doç. Dr. Yener Top Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı yenertop@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Afşin Ahmet Kaya Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı afsinakaya@gumushane.edu.tr 3819
Yrd. Doç. Dr. Selim Karahan Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı selimkarahan@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Kemal Kurt Ormancılık ve Çevre Bilimleri Anabilim Dalı kemalkurt@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Halil Yolcu Tarla Bitkileri Anabilim Dalı halilyolcu@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Abdulveli Sirat Tarla Bitkileri Anabilim Dalı awsirat@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Bilge Bahar Tarla Bitkileri Anabilim Dalı bilgebahar@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Melih Okcu Tarla Bitkileri Anabilim Dalı melihokcu@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Bahri Bayram Zootekni Anabilim Dalı bbayram@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Musa Karaalp Zootekni Anabilim Dalı musakaraalp@gumushane.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Zahid Paksoy Zootekni Anabilim Dalı zahidpaksoy@gumushane.edu.tr
Prof. Dr. Murat Küçük Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora muratkucuk@gumushane.edu.tr 1730
Doç. Dr. Ali Gündoğdu Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora aligundogdu@gumushane.edu.tr 1870
Prof. Dr. İsmet Sezer Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora isezer@gumushane.edu.tr 1606
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Turan Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora ibrahimturan@gumushane.edu.tr 1850
Yrd. Doç. Dr. Kağan Kılınç Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora kagankilinc@gumushane.edu.tr 1849
Yrd. Doç. Dr. Cemalettin Baltacı Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora cbaltaci11@gumushane.edu.tr 1731
Yrd. Doç. Dr. Engin Gündoğdu Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora engingundogdu@gumushane.edu.tr 1855
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Nuri Ural Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora m.nuriural@gumushane.edu.tr 1072
Yrd. Doç. Dr. Seda Nemli Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora sedanemli@gumushane.edu.tr 1846
Doç. Dr. Sevim Beyza Öztürk Sarıkaya Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora beyzasarikaya@gumushane.edu.tr 1863
Doç. Dr. Osman Üçüncü Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora osmanucuncu@gumushane.edu.tr 1852
Yrd. Doç. Dr. Zühal Okcu Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora zuhalokcu@gumushane.edu.tr 1860
Yrd. Doç. Dr. Ebru Emine Şüküroğlu Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora eesukuroglu@gumushane.edu.tr 1642
Yrd. Doç. Dr. Nuri Güleşci Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora nurigulesci@gumushane.edu.tr 3803
Doç. Dr. Huri İlyasoğlu Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora hilyasoglu@gumushane.edu.tr 3817
Yrd. Doç. Dr. Nesibe Arslan Burnaz Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora nesibeburnaz@gumushane.edu.tr 3804
Yrd. Doç. Dr. Sevil Cengiz Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora sevil_cengiz@gumushane.edu.tr 3830
Yrd. Doç. Dr. Nurçin Küçük Kent Biyoteknoloji Anabilim Dalı Doktora nurcinkucuk@gumushane.edu.tr 3839